Inteligentní správa energie kdykoli a odkudkoli

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Vzhledem k neustále se zvyšujícím nárokům na systém managementu hospodaření s energií a efektivní realizaci v podnicích danou jak společenskou poptávkou, tak legislativně, přinášíme novou platformu pro sledování energií EMMA (Energy Monitoring, Management and Analytics).

Je to součást chytrých služeb společnosti Phoenix Contact. Doba, kdy energetici objížděli areál podniku na kole a zaznamenávali spotřebu energie, je již dávno pryč. Služba EMMA Service je přesně přizpůsobena požadavkům osob pověřených správou energie (správců energie, energetických týmů).

Jedná se o platformu běžící na proficloud.io, který je určen pro firmy s omezenou nebo žádnou IT správou. Součástí této služby jsou IoT analyzátory sítě EMpro EEM-SB370-C, které mají bezpečný šifrovaný přístup ke cloudu bez nutnosti nastavovaní jakýkoliv dodatečných služeb (např. VPN). Zařízení je koncipováno jako „Plug and Play“.

emma 2022 1
Po naměření jsou data odesílána na cloud, kde můžete data vizualizovat pomocí předem předpřipravených widgetů. Získáte tak velice jednoduše přehled o energetických tocích z různých míst spotřeby.

emma 2022 2
Smart Service EMMA má jednoduchý a intuitivní design a spolu s přístroji pro měření energie EMpro i flexibilní spektrum funkcí v oblasti vizualizace energetických a výkonových dat pro sledování, analýzu a hodnocení těchto elektrických dat. EMMA pomáhá manažerům energie podílejícím se na kontrolním kroku tzv. cyklu PDCA podle mezinárodní normy ISO 50001 pro systémy správy energie.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.
Tel.: +420 531 015 731
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.phoenixcontact.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl kveten 2022

ElektroPrůmysl.cz, květen 2022

Číslo je zaměřené především na konektorovou techniku a kabelovou konfekci.

Zajímavé odkazy

Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Nastavte si své Centrum preferencí a získejte třeba SMART TV Tím, že více specifikujete oblasti zájmů ve svém profilu, vás automaticky zařadíme do slosování o hodnotné ceny.

Najdete nás na Facebooku