Inteligentní správa energie kdykoli a odkudkoli

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Vzhledem k neustále se zvyšujícím nárokům na systém managementu hospodaření s energií a efektivní realizaci v podnicích danou jak společenskou poptávkou, tak legislativně, přinášíme novou platformu pro sledování energií EMMA (Energy Monitoring, Management and Analytics).

Je to součást chytrých služeb společnosti Phoenix Contact. Doba, kdy energetici objížděli areál podniku na kole a zaznamenávali spotřebu energie, je již dávno pryč. Služba EMMA Service je přesně přizpůsobena požadavkům osob pověřených správou energie (správců energie, energetických týmů).

Jedná se o platformu běžící na proficloud.io, který je určen pro firmy s omezenou nebo žádnou IT správou. Součástí této služby jsou IoT analyzátory sítě EMpro EEM-SB370-C, které mají bezpečný šifrovaný přístup ke cloudu bez nutnosti nastavovaní jakýkoliv dodatečných služeb (např. VPN). Zařízení je koncipováno jako „Plug and Play“.

emma 2022 1
Po naměření jsou data odesílána na cloud, kde můžete data vizualizovat pomocí předem předpřipravených widgetů. Získáte tak velice jednoduše přehled o energetických tocích z různých míst spotřeby.

emma 2022 2
Smart Service EMMA má jednoduchý a intuitivní design a spolu s přístroji pro měření energie EMpro i flexibilní spektrum funkcí v oblasti vizualizace energetických a výkonových dat pro sledování, analýzu a hodnocení těchto elektrických dat. EMMA pomáhá manažerům energie podílejícím se na kontrolním kroku tzv. cyklu PDCA podle mezinárodní normy ISO 50001 pro systémy správy energie.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.
Tel.: +420 531 015 731
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.phoenixcontact.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2023

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Engineering Base na veletrhu AMPER 2023 Engineering Base je multiprofesní projekční platforma, která vám nabízí moderní způsob zpracování elektro, MaR a technologické dokumentace. Cílem nasazení tohoto software je ve vaší firmě zefektivnit projekční procesy a snížit tak náklady na vytváření a editaci projekčních dat. Pokud chcete vědět více, navštivte stánek společnosti Technodat na veletrhu AMPER ve dnech 21. – 23. březen, pavilon P, stánek č.1.43
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku