Platinum - dokonalá kombinace stylu a výkonu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

S cílem nabídnout uživatelům stále širší škálu možností rozšiřuje společnost LOVATO Electric svou řadu Platinum o několik významných novinek.


Oblíbené chromované plastové provedení Ø22 mm nyní doplňuje robustní kovové provedení Ø22 mm odolné proti nárazu a také ploché kovové provedení Ø30 mm s moderním atraktivním designem.
Celá řada Platinum je jednou z nejvybavenějších na trhu a kombinuje elegantní, ergonomický design s vysokým výkonem.
Díky vysokému stupni krytí (IP66, IP67, IP69K a UL typ 4X) a rozsahu provozních teplot od -25 °C do +70 °C jsou panely Platinum ideální pro použití ve všech podmínkách prostředí (např. panely namontované na přímém slunečním světle, námořní instalace a vystavení častým vysokotlakým mycím cyklům).
Modularita systému se standardizovaným sortimentem operátorů, kontaktů, LED prvků a dalšího příslušenství usnadňuje správu skladových zásob a zároveň umožňuje vytváření nesčetných kombinací.

platinium 20222 cl
Každá verze má své vlastní charakteristické vlastnost

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku