Platinum - dokonalá kombinace stylu a výkonu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

S cílem nabídnout uživatelům stále širší škálu možností rozšiřuje společnost LOVATO Electric svou řadu Platinum o několik významných novinek.


Oblíbené chromované plastové provedení Ø22 mm nyní doplňuje robustní kovové provedení Ø22 mm odolné proti nárazu a také ploché kovové provedení Ø30 mm s moderním atraktivním designem.
Celá řada Platinum je jednou z nejvybavenějších na trhu a kombinuje elegantní, ergonomický design s vysokým výkonem.
Díky vysokému stupni krytí (IP66, IP67, IP69K a UL typ 4X) a rozsahu provozních teplot od -25 °C do +70 °C jsou panely Platinum ideální pro použití ve všech podmínkách prostředí (např. panely namontované na přímém slunečním světle, námořní instalace a vystavení častým vysokotlakým mycím cyklům).
Modularita systému se standardizovaným sortimentem operátorů, kontaktů, LED prvků a dalšího příslušenství usnadňuje správu skladových zásob a zároveň umožňuje vytváření nesčetných kombinací.

platinium 20222 cl
Každá verze má své vlastní charakteristické vlastnost

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2022

ElektroPrůmysl.cz, červen 2022

Číslo je zaměřené na energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku