Platinum - dokonalá kombinace stylu a výkonu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

S cílem nabídnout uživatelům stále širší škálu možností rozšiřuje společnost LOVATO Electric svou řadu Platinum o několik významných novinek.


Oblíbené chromované plastové provedení Ø22 mm nyní doplňuje robustní kovové provedení Ø22 mm odolné proti nárazu a také ploché kovové provedení Ø30 mm s moderním atraktivním designem.
Celá řada Platinum je jednou z nejvybavenějších na trhu a kombinuje elegantní, ergonomický design s vysokým výkonem.
Díky vysokému stupni krytí (IP66, IP67, IP69K a UL typ 4X) a rozsahu provozních teplot od -25 °C do +70 °C jsou panely Platinum ideální pro použití ve všech podmínkách prostředí (např. panely namontované na přímém slunečním světle, námořní instalace a vystavení častým vysokotlakým mycím cyklům).
Modularita systému se standardizovaným sortimentem operátorů, kontaktů, LED prvků a dalšího příslušenství usnadňuje správu skladových zásob a zároveň umožňuje vytváření nesčetných kombinací.

platinium 20222 cl
Každá verze má své vlastní charakteristické vlastnost

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2023

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku