Platinum - dokonalá kombinace stylu a výkonu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

S cílem nabídnout uživatelům stále širší škálu možností rozšiřuje společnost LOVATO Electric svou řadu Platinum o několik významných novinek.


Oblíbené chromované plastové provedení Ø22 mm nyní doplňuje robustní kovové provedení Ø22 mm odolné proti nárazu a také ploché kovové provedení Ø30 mm s moderním atraktivním designem.
Celá řada Platinum je jednou z nejvybavenějších na trhu a kombinuje elegantní, ergonomický design s vysokým výkonem.
Díky vysokému stupni krytí (IP66, IP67, IP69K a UL typ 4X) a rozsahu provozních teplot od -25 °C do +70 °C jsou panely Platinum ideální pro použití ve všech podmínkách prostředí (např. panely namontované na přímém slunečním světle, námořní instalace a vystavení častým vysokotlakým mycím cyklům).
Modularita systému se standardizovaným sortimentem operátorů, kontaktů, LED prvků a dalšího příslušenství usnadňuje správu skladových zásob a zároveň umožňuje vytváření nesčetných kombinací.

platinium 20222 cl
Každá verze má své vlastní charakteristické vlastnost

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2023

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Engineering Base na veletrhu AMPER 2023 Engineering Base je multiprofesní projekční platforma, která vám nabízí moderní způsob zpracování elektro, MaR a technologické dokumentace. Cílem nasazení tohoto software je ve vaší firmě zefektivnit projekční procesy a snížit tak náklady na vytváření a editaci projekčních dat. Pokud chcete vědět více, navštivte stánek společnosti Technodat na veletrhu AMPER ve dnech 21. – 23. březen, pavilon P, stánek č.1.43
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku