Nové kompaktní stykače BF do 350A od LOVATO Electric

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

LOVATO Electric doplňuje sortiment stykačů BF o další konstrukční velikost. Nové stykače jsou dimenzovány na 160, 190, 230 A (spouštění motorů) nebo 250 až 350 A v obecné kategorii zatížení AC-1.

Nahrazují stykačové kódy 11B…od kterých se liší moderním designem a kompaktními rozměry. Nový tvar klade zvláštní důrazem na rozteče pólů a celkovou šířku, 3pólové stykače jsou široké pouhých 105 mm, stejně jako ekvivalentně dimenzované jističe (deony, MCCB), takže kombinace pro spouštění motorů jsou kompaktnější a snadněji se připojují. Mají elektronicky řízenou cívku AC/DC pro výrazně sníženou spotřebu a široký rozsah jmenovitého napětí (například jedna cívka pro 100... 250 V AC/DC). Nízko profilové pomocné kontakty namontované čelně umožňují rychlé a snadné zapojení. Na 3pólové stykače lze namontovat až 6 kontaktů a na 4pólové stykače až 8 kontaktů. Kromě toho lze na boční plochy namontovat až 4 další boční pomocné kontakty.

stykace bf 2023 1
Pro usnadnění montáže je k dispozici řada příslušenství: ochrany napájecích svorek, oddělovací fázové bariéry, sada pro rozšíření svorek pro připojení velkých vodičů a ok, a připojovací sada pro montáž přepínacích, reverzačních a hvězda-trojúhelník spouštěčů. Horizontální mechanické blokování se montuje v jedné rovině mezi dva stykače, aniž by se zvětšovaly celkové rozměry sestavy. Blokování je k dispozici také ve vertikálním provedení pro stykače nad sebou. Stykače BF jsou dodávány v souladu s přísnými drážními předpisy pro provoz při rázech a vibracích ČSN EN 61373 ed. 2 a použité plasty splňují požadavky na chování při požáru podle souboru ČSN EN 45545.

Více informací naleznete na www.lovatoelectric.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.

Najdete nás na Facebooku