Nové analyzátory sítě DMG... LOVATO Electric v datech

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nová generace analyzátorů sítě s širokoúhlým barevným displejem LCD zajišťuje jasné a čitelné zobrazení parametrů síťové analýzy, a to při zachování klasické vrtací šablony 92×92 mm, která zajišťuje dokonalou kompatibilitu se standardními řešeními čelního panelu.

Měření se zobrazují v podobě grafů průběhů, polárních diagramů a harmonických spekter až do 63. řádu, a nabízejí tak vše potřebné k analýze stavu systému.
Jednou z význačných vlastností řady DMG… je inteligentní programování. Technologie NFC umožňuje konfigurovat a nastavovat všechn parametry pomocí uživatelsky přívětivého programovacího softwaru.
Díky široké škále komunikačních možností lze analyzátory DMG… integrovat do systémů energetického dohledu. Tyto nové přístroje jsou k dispozici s integrovanými porty RS485 a Ethernet a lze je rozšířit až o 3 moduly EXP…, které přidají další vstupy, výstupy a komunikační porty.

analyzator dmg 2023 1

Analyzátory výkonu DMG… s integrovanou logikou PLC nabízejí mimo jiné také jednoduchou časovou automatizaci a logickou kombinaci žádaných hodnot a digitálních vstupů pro řízení výstupů signálu. V neposlední řadě mohou modely DMG8000 a DMG9000 fungovat také jako webové servery. Model DMG9000 navíc prování analýzu kvality energie dle normy ČSN EN 50160 ed. 3.

Měření ve 4 kvadrantech

 • Výkon: zdánlivý, činný a jalový (fázový a celkový)
 • Účiník (fázový a celkový)
 • Kmitočet
 • Asymetrie napětí a proudu a nerovnováha činného výkonu
 • Harmonická analýza napětí a proudu až do 63. rádu
 • Měřicí rozsah napětí: 50...720 V AC L-L s transformátory použitelné v systémech VN
 • Jmenovitý vstupní proud: ../5 A nebo ../1 A
 • činná energie: třída 0,5s (ČSN EN 62053-22)
 • jalová energie: třída 1 (ČSN EN 62053-24)

analyzator dmg 2023 2

Více naleznete na www.lovatoelectric.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku