Chytré novinky Harmony zajistí potřebné výhody vašim operátorským panelům a strojním zařízením. Na český a slovenský trh míří kompletní potenciometry, konektory USB a RJ45, časovače i signálky.

Nová tlačítka nouzového vypnutí a resetovací tlačítka od společnosti Murrelektronik můžete nyní velmi snadno integrovat do vašich elektronických instalací prostřednictvím konfekcionovaných standardních kabelů M12. Jde o řešení, které šetří čas a vyhnete se tak riziku chybného zapojení.

Do nabídky TME byly přidány koncové spínače HONEYWELL z nejnovější řady NGC. Jejich největší předností je možnost umístění jednoduchého nebo dvojitého spínače do stejného pouzdra. Tato řada se vyznačuje rovněž velmi velkým počtem možných konfigurací, překračujícím 380 tisíc.

U stroje musí být obsluze zřejmý vzájemný vztah mezi úkonem aplikovaným na ovládač a výsledným účinkem. Tento vztah je založen na zařazení jak úkonů, tak výsledných účinků do dvou skupin. Dílčí účinky, které vedou k výslednému účinku, nejsou v tomto článku diskutovány.

Italská firma Pizzato Elettrica neustále doplňuje a modifikuje širokou nabídku ovládacích prvků řady EROUND. Obsah této řady tvoří zejména tlačítka, přepínače, signálky, potenciometry a instalační boxy v mnoha provedeních. Nyní bychom vám rádi představili vybrané novinky roku 2015.

Vačkové spínače jsou schopny zapínat, vypínat a bezpečně odpojovat silové a ovládací obvody. Jsou určeny pro montáž do strojů, zařízení nebo krytů. Svou funkcí jsou vačkové spínače shodné s odpínači, uživatelé si je tak často pletou a zaměňují je.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku