Společnost Eaton orientovaná na správu napájení nyní nabízí své vyzkoušené přepínače ‑ odpojovače P1 a P3 v provedení s krytím IP65, též ve variantě s kovovými prodlužovacími hřídeli, která je určena pro montáž do rozváděčů.

EK-INDUSTRY, s.r.o. jako výhradní distributor produktů Giovenzana nabízí v oblasti ovládacích prvků běžné automatizace mj. vačkové přepínače, výkonové spínače, tři řady tlačítek, přepínačů a multifunkčních tlačítek. Dále bezpečnostní stop tlačítka, joysticky, koncové spínače apod.

Italská firma Pizzato Elettrica trvale doplňuje a modifikuje nabídku ovládacích prvků řady EROUND. Její nabídku tvoří zejména tlačítka, přepínače, signálky, potenciometry a instalační boxy v mnoha provedeních. Nyní bychom vám rádi představili dvě vybrané novinky roku 2014.

Ručně vyráběné spínače Petercem prošly nejtvrdšími testy a používají se všude tam, kde jsou ohroženy lidské životy nebo kde by selhání technologie znamenalo obrovské materiální škody. Letadla, atomové elektrárny a další místa s vysoce náročnými podmínkami mají společné řešení - jedinečnou technologii spínačů Petercem.

Inovativní uzamykací kryty tlačítek a spínačů strojů a zařízení Brady uvádí inovativní řešení pro přechodné zabránění používání tlačítek nebo tlačítek nouzového zastavení za účelem zvýšení bezpečnosti během údržby strojů.

Firma SOCOMEC, dlouholetý výrobce přepínačů sítí a záskokových automatů přichází na trh s novou řadou dálkově ovládaných přepínačů sítě (RTSE) s obchodním označením ATyS S.

Firma EUROVOLT s.r.o. přináší, jako výhradní zástupce, na český a slovenský trh vačkové spínače a výkonové vypínače španělské firmy TELERGÓN, jejíž výrobky mají více jak 50-ti letou historii a prodávají se ve více jak 40 zemích světa. Vyznačují se moderním designem, robustní, bezpečnou a spolehlivou konstrukcí spínacích-rozpínacích mechanizmů, ergonomickými ovládacími prvky a širokou škálou příslušenství, nástaveb a skříní.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku