Staňte se VISIOnáři vlastního bydlení

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Stylové vypínače nadčasové elegance od společnosti Schrack Technik spol. s r.o., která na českém trhu prezentuje novou produktovou řadu plošných spínačů VISIO, která zapadá do lifestyle řešení multimediálního systému SCHRACK 4 HOME.

Kompletní sortiment, od přístrojů a datové techniky VISIO, přes kryty a rámečky, až po kompletní plošné spínače, nabízí elektrotechnikům optimální řešení.
Řada VISIO zcela splňuje veškeré požadavky dnešní moderní elektroinstalace. Velice jednoduché a čisté pojetí nové řady reaguje na nejnovější funkcionalistické trendy a dokáže okouzlit jak svým uživatelsky zaměřeným provedením, designem, tak i funkčností.

visionary 1

Plošné spínače VISIO přinášejí inovaci a kvalitu do Vašich domovů:

 • Atraktivní design
 • Kompletní sortiment
 • Nejlepší dostupnost
 • Špičkové produkty

visionary 2

V produktové řadě VISIO naleznete tento sortiment:

 • VISIO 50 – přístroje
 • VISIO 50 - kryty a rámečky
 • VISIO 45 - přístroje
 • VISIO 45 - kryty a rámečky
 • VISIO IP54
 • VISIO IP20
 • Veškeré plošné spínače, hlídače pohybu a kouřové hlásiče

visionary 3

Jednotlivé produkty disponují snadno udržovatelným povrchem s možností přizpůsobení mírným nerovnostem stěn. Nadčasový, téměř minimalistický design nasvědčuje tomu, že řada VISIO je ideálním projektovým řešením. Pro nároky špičkových elektrotechniků a architektů představují modely VISIO optimální spínací program pro každodenní použití.
Více informací o řadě VISIO naleznete na www.schrack.cz, kde si můžete v sekci interaktivní e-katalogy všechny produkty této řady prohlédnout. Veškerý sortiment je také dostupný na našem eshopu www.schrack.cz/eshop, kde si tištěné katalogy můžete zcela zdarma objednat.

SCHRACK TECHNIK spol. s r. o.
Dolnoměcholupská 2
100 00 Praha 10 – Hostivař
tel.: +420 281 008 231-3
fax: +420 281 008 462
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schrack.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku