Jak mít luxusní zásuvky a vypínače za hubičku?

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Trh oplývá širokou nabídkou nejrůznějších výrobků. To se týká také domovní elektroinstalace. Rozmanitý výběr designu vypínačů můžete vybírat přímo od několika výrobců. Pokud však sáhnete po těch luxusnějších, váš rozpočet na investici se může prohloubit až na několik desítek tisíc korun.

za hubicku 1

Sjednocený interiér v každém detailu

Oblíbená řada vypínačů DECENTE od českého výrobce OBZOR Zlín je nyní v nabídce v ekonomické variantě. Zvolený materiál rámečků ladí jak k metalickým krytům, tak také ke krytu v černém matu. Nové plastové rámečky zachovaly svůj tvar i lesk. Nejžádanější barevnosti rámečků (bílé a černé) budou v provedení až pro čtyři přístroje jak ve svislém, tak vodorovném provedení.

Pro ty, co se s plastovým vypínačem nespokojí

Jak při rekonstrukci tak novostavbě je požadavek na počet zásuvek stále vyšší. Jsou však místa, kde vypínač vyniká, ale jsou i místa, kde je úhledně schovaný. Řadu DECENTE si můžete právě na tato místa nakombinovat. Jednotný tvar bude vždy zachován, pro každou místnost můžete zvolit vypínač dle interiéru. Zákoutí a zásuvky za nábytkem vyřešíte řadou DECENTE plexi. Na viditelná místa interiéru můžete zvolit rámečky v přírodních materiálech - sklo, dřevo i kov, které lehce zkombinujete s doplňky, nábytkem či odstínem malby v pokoji.

za hubicku 2

Vzorky až k Vám domů

Nechejte si poradit a vyberte si svůj vypínač podle sebe. Na stránkách www.obzor.cz si sami navolíte barevnost, materiál, typ přístroje vypínače, zásuvky i jiné ovladače. Přes tohoto interaktivního průvodce ihned vidíte cenu a také si můžete hned objednat. Další výhodou společnosti OBZOR je přímá konzultace a ukázka vzorkovníku. Prezentační vzorek vypínačů je možné dovézt po celé České republice.

za hubicku 3

Novinky 2014

Inovace výrobků se vztahuje také na průmyslovou elektroinstalaci. V roce 2014 představí výrobce OBZOR hned několik novinek. Na veletrhu AMPER jste si již mohli prohlédnout vačkový spínač 250 A, který bude v prodeji už v druhé polovině roku. Sledujte stále aktualizované stránky a zjistěte, co dalšího pro vás připravuje silnoproudá elektrotechnika.

za hubicku 4

Více na www.obzor.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku