Elektroinstalace respektující styl vašeho interiéru

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

´V posledních letech došlo k výraznému pokroku ve vnímání důležitosti našeho životního prostoru. Design interiérů se začal řešit koncepčně. Důležitou roli zde hrají i detaily. Proto se společnost OBZOR rozhodla přizvat ke spolupráci interiérovou designérku Kristýnu Jandíkovou.

Ta dokázala propojit produkty se svou profesní zkušeností a nyní Vám představujeme některé výsledky jejich spolupráce. Vznikly nové kolekce barev respektující nejnovější trendy, ale i stávající nabídku se nám podařilo sladit hned s několika typy interiérů.

design 1

COMFORT elegantní útulný interiér...

Vytváříte si moderní interiér, ale chcete si jej zútulnit pomocí doplňků jako jsou polštáře, koberce, závěsy a jiné dekorace? Pak se pravděpodobně najdete v elegantním stylu, kterému říkáme comfort". Pestrost doplňků však může skrývat nebezpečí – pozor jak na výběr textilií, tak jejich barevnost. Do takového prostoru volte vypínače jemně laděné, v uklidňujících odstínech bílé, šedé a béžové, což splňuje kolekce vypínačů Elegant. Umožní Vám větší kreativitu v barevném ladění Vašeho interiéru.

tip designérky
„Při dekorování interiéru bývá častou chybou umístění několika drobných předmětů na jednom velkém kusu nábytku, což vede k tomu, že takovou sestavu vnímáme spíše jako nepořádek, než dekoraci. Na velké komodě bude lépe vypadat větší váza s květinou, než skupina malých sošek.
Velkou důležitost věnujte celkovému barevnému konceptu interiéru. Vše se vyvíjí od výběru hlavní barvy, kterou kombinujte s barvou doplňkovou. Jako akcent použijte kontrastní tón pro oživení. Promyšlený interiér by měl být základem každého domova. Nepodceňujte to."

design 2

design 3

Konstrukce rámečku dovoluje dohromady kombinovat libovolné dvě barvy na bočním a základním segmentu rámečku. Tato kombinace je specifická pro vysavačové zásuvky, které budou barevně i tvarově ladit s ostatními zásuvkovými vývody řady Elegant.

glamour interiér plný lesku a třpytu...

Okázalý styl podmanivého šarmu a přepychu. Bílá a černá, doplněné o temně fialovou a akcenty zlaté či stříbrné, jsou barevným základem stylu, který se volně vrací k baroku a rokoku. Charakteristický je pro něj zdobný nábytek v bílém či černém laku, honosné křišťálové lustry, zrcadla, kožešiny, těžké tkaniny s květinovými vzory. Zdánlivě neslučitelné prvky se zde kombinují v jeden celek.

tip designérky
„Pokud se snažíte docílit luxusního vzhledu, dbejte na detaily. V nich je ukryto kouzlo dokonalosti. K tomu ideálně poslouží promyšleně zvolený vypínač. Tmavě hnědý skleněný vypínač v kombinaci se zlatou se tak stane exkluzivním doplňkem Vašeho interiéru."

design 4

Řada Elegant nabízí lakované rámečky včetně lakovaných středů v metalických barvách hliníku, grafitu, zlata a titanu.

Produktová řada elegant

Produktová řada klasického nevtíravého vzhledu, která je na trhu od roku 2003. Nabízí širokou škálu barev a kombinací. Unikátní konstrukce rámečků, jenž dovoluje kombinovat dvě barvy dohromady
na bočním a základním segmentu rámečku. Neobvyklé konstrukční řešení spojování rámečků umožňuje také vytvářet svislé, plošné nebo až sedminásobné vodorovné kombinace. Novinkou v této řadě je svislý trojrámeček a nové barevné odstíny v tónech cappuccina, oříškově hnědé, olivově šedé a ocelově šedé.

Produktová řada zahrnuje:

  • Vypínače, zásuvky, ovladače
  • Aqua krytí IP44
  • Medical
  • Vysavačové zásuvky
  • Termostaty, PIR čidla
  • Inteligentní elektroinstalace

Kde je možné zakoupit produkty OBZOR?

Na e-shopu www.obzor.cz, kde naleznete kompletní nabídku produktů domovní elektroinstalace.
Ve vzorkových provozovnách, kde si můžete produkty osobně prohlédnout a vybrat:

Provozovna Zlín
Růžová 288, 763 02 Zlín

Provozovna Uherské Hradiště
Stará Tenice 1213, 686 01 Uherské Hradiště

Provozovna Olomouc
Třída Svornosti 2, 779 00 Olomouc

Objednávky se přijímají také e-mailem či telefonicky:

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 577 195 151

Stáhnout průvodce domovní elektroinstalací respektující styl vašeho interiéru v pdf.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2020

ElektroPrůmysl.cz, září 2020

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.