Optimální podmínky pro elektroniku

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost STEGO vyvíjí a vyrábí produkty pro udržení optimálního teploty a vlhkosti uvnitř rozvaděčů s inovativními funkcemi a inteligentním designem. Naše produkty pomáhají uživatelům dokonale přizpůsobit teplotu a vlhkost podmínkám v jejich konkrétním instalačním prostoru.

Naše řešení se vyznačují malým půdorysem, vysokou provozuschopností, nezbytnou mezinárodní certifikací, a především dlouhou životností díky vynikající a udržitelné kvalitě.

Produkty STEGO zaručují, že elektromechanické a elektronické součástky fungují bez poruch tím, že zaručují optimální podmínky prostředí. Toto „dobré klima“ je zajištěno pomocí spolehlivých systémů regulace teploty a vlhkosti. Tímto způsobem, když se hodnoty teploty nebo vlhkosti uvnitř rozvaděče nebo v jiných technických instalačních prostorech příliš zvýší nebo sníží, lze zavést vhodná protiopatření. Bude se ohřívat nebo pomocí vzduchu z okolní atmosféry ochlazovat. Tím se spolehlivě zabrání tvorbě škodlivé kondenzace, která vede ke korozi součástí.

optimalni podminky 2023 1
Jako významným dodavatel topidel pro rozváděčové skříně, zavádíme na trh nový inovativní typ topidla „řada LOOP". S novými PTC kompaktními topidly řady Loop se držíme osvědčených předností a konceptů, ale měníme jeden zásadní prvek, topné těleso. STEGO označuje poutavý tvar topného tělesa jako LOOP. Design byl vybrán s péčí a otevírá uživatelům řadu výhod nad rámec obvyklého výkonu našich topidel.
Optimální chlazení rozvaděče je investicí do dlouhodobého úspěchu. Zabraňte nadměrným teplotám, které se mohou vyskytnout v těsně namontovaných ovládacích skříních a mohou vést k poruše elektrických a elektronických součástí. Naše nové filtrační ventilátory s jedinečným systémem klapek snižují investiční náklady, spotřebu energie a zvyšují účinnost celého procesu chlazení.

optimalni podminky 2023 2
Výrobky STEGO rozhodujícím způsobem přispívají k zajištění bezproblémového provozu a poruchové bezpečnosti technologií v aplikacích a systémech partnerských společností. Perfektní tepelný management v náročných klimatických podmínkách je naše disciplína. Jsme celosvětově uznávaným poskytovatelem řešení v této oblasti.

Ing. Dušan Zaremba
Tel.: +420 732 678 688
STEGO Elektrotechnik
www.stego-group.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku