Optimální podmínky pro elektroniku

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost STEGO vyvíjí a vyrábí produkty pro udržení optimálního teploty a vlhkosti uvnitř rozvaděčů s inovativními funkcemi a inteligentním designem. Naše produkty pomáhají uživatelům dokonale přizpůsobit teplotu a vlhkost podmínkám v jejich konkrétním instalačním prostoru.

Naše řešení se vyznačují malým půdorysem, vysokou provozuschopností, nezbytnou mezinárodní certifikací, a především dlouhou životností díky vynikající a udržitelné kvalitě.

Produkty STEGO zaručují, že elektromechanické a elektronické součástky fungují bez poruch tím, že zaručují optimální podmínky prostředí. Toto „dobré klima“ je zajištěno pomocí spolehlivých systémů regulace teploty a vlhkosti. Tímto způsobem, když se hodnoty teploty nebo vlhkosti uvnitř rozvaděče nebo v jiných technických instalačních prostorech příliš zvýší nebo sníží, lze zavést vhodná protiopatření. Bude se ohřívat nebo pomocí vzduchu z okolní atmosféry ochlazovat. Tím se spolehlivě zabrání tvorbě škodlivé kondenzace, která vede ke korozi součástí.

optimalni podminky 2023 1
Jako významným dodavatel topidel pro rozváděčové skříně, zavádíme na trh nový inovativní typ topidla „řada LOOP". S novými PTC kompaktními topidly řady Loop se držíme osvědčených předností a konceptů, ale měníme jeden zásadní prvek, topné těleso. STEGO označuje poutavý tvar topného tělesa jako LOOP. Design byl vybrán s péčí a otevírá uživatelům řadu výhod nad rámec obvyklého výkonu našich topidel.
Optimální chlazení rozvaděče je investicí do dlouhodobého úspěchu. Zabraňte nadměrným teplotám, které se mohou vyskytnout v těsně namontovaných ovládacích skříních a mohou vést k poruše elektrických a elektronických součástí. Naše nové filtrační ventilátory s jedinečným systémem klapek snižují investiční náklady, spotřebu energie a zvyšují účinnost celého procesu chlazení.

optimalni podminky 2023 2
Výrobky STEGO rozhodujícím způsobem přispívají k zajištění bezproblémového provozu a poruchové bezpečnosti technologií v aplikacích a systémech partnerských společností. Perfektní tepelný management v náročných klimatických podmínkách je naše disciplína. Jsme celosvětově uznávaným poskytovatelem řešení v této oblasti.

Ing. Dušan Zaremba
Tel.: +420 732 678 688
STEGO Elektrotechnik
www.stego-group.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku