Jak snížit náklady na energie?

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Výměnou za kvalitní LED svítidla od českého výrobce TREVOS. Návratnost si můžete spočítat v našem kalkulátoru! Snížení energetických nákladů je dnes jedním z hlavních cílů mnoha firem i domácností.

Ty se snaží šetřit peníze, ale také přispívat k ochraně životního prostředí. Jednou z účinných a efektivních metod, jak snížit náklady na energie, je výměna starých žárovek nebo zastaralých zdrojů světla za moderní LED svítidla. A právě český výrobce TREVOS nabízí širokou škálu kvalitních LED svítidel, která mohou přinést značné úspory.

LED technologie se v posledních letech rychle rozvíjí a stává se stále populárnější volbou pro osvětlení. Díky své vysoké energetické účinnosti dokážou LED svítidla využít elektrickou energii mnohem efektivněji než tradiční zdroje světla, jako jsou žárovky nebo zářivky. To znamená, že poskytují stejnou světelnou intenzitu při nižší spotřebě energie, což vede k nižším nákladům na elektřinu. Výroba tradičních zářivkových svítidel, se tak postupně ukončuje.
TREVOS vyrábí širokou škálu LED svítidel pro různé aplikace. Od průmyslových světel do různých prostředí, přes kancelářská až po veřejné osvětlení. Svítidla TREVOS jsou navržena s důrazem na kvalitu, energetickou účinnost a dlouhou životnost. Hlavní vlajkovou lodí TREVOSu je v tomto směru nejnovější produktová řada svítidel s názvem NANOTTICA, jejíž technologii TREVOS právě patentuje. Toto svítidlo je specifické tím, že má ve svém difusoru speciální nano vrstvu, díky které má rozdílnou křivku svítivosti oproti běžným svítidlům na trhu. Nano otický difusor navíc zajištuje i vyšší světlený tok, takže svítidlo poskytuje větší množství světla. Proto stačí na osvětlení daného prostoru méně svítidel, což přináší další výraznou úsporu. Mimo jiné nano otický difusor světlo usměrňuje tak, aby člověka neoslňovalo.

trevos kalkulator 2023 1
Výměnou za kvalitní LED svítidla, jako je například NANOTTICA, se tak otevírá cesta ke snížení nákladů na energii a k udržitelnějšímu budoucímu osvětlení. Nechte se inspirovat moderním LED osvětlením a vykročte směrem k energetické efektivitě a ochraně životního prostředí!
S výpočtem návratnosti vám pomůže náš KALKULÁTOR, který naleznete na www.trevos.eu/cs/kalkulator-navratnosti. Kalkulátor je užitečný nástroj pro podniky a organizace, které chtějí přechod na energeticky účinnější osvětlení, kvůli optimalizaci svých nákladů na energie. Kalkulátor vám poskytne jasnou představu o potenciálních úsporách a návratnosti investice do LED osvětlení. Vyplněním údajů do kalkulátoru tak získáte užitečné informace pro rozhodování a plánování přechodu na moderní a energeticky úsporné osvětlení při zachování optické účinnosti.


Další výhodou spolupráce s firmou TREVOS je, že se jedná o certifikovanou udržitelnou firmu. TREVOS totiž nedávno získal certifikát "UDRŽITELNÁ FIRMA" To znamená, že firma přispívá k udržitelnému podnikání a činí tak, už i tím, že splňuje normu zpětného odběru elektrozařízení. Téma udržitelnosti ve společnosti rezonuje čím dál výrazněji a časem jen zesílí. Stává se důležitým bodem i při jednání s obchodními partnery nebo v tzv. nefinančním reportingu.
Pro více informací nás sledujete na našich sociálních sítích nebo navštivte nás web www.trevos.eu

TREVOS, a. s.
Nová Ves 34, 511 01 Turnov
Tel.: +420 481 363 347
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.trevos.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku