Komplexní nástroj pro měření a monitoring výkonových sítí

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Přístroje série SINEAX AM jsou kompaktní zařízení pro měření a monitoring v silnoproudých sítích. Vynikají v zobrazovací kvalitě a intuitivní obsluze. Přístroje poskytují široké spektrum funkcí, které lze ještě dále rozšířit pomocí volitelných součástí.

Do pracovního prostředí se připojují pomocí komunikačních rozhraní, přes digitální porty, analogové výstupy či relé. Přístroje byly vytvořeny pro univerzální použití v průmyslových továrnách, automatizacích budov či distribuci energie. V nízkonapěťových systémech lze přímo připojit jmenovitá napětí až do 690 V v kategorii měření CATIII. Univerzální měřicí systém umožňuje přímé použití přístrojů v sítích libovolného typu od jednofázových rozvodů až po 4vodičové systémy s nerovnoměrnou zátěží. Přístroje série AM lze kompletně adaptovat požadavkům na místě pomocí TFT displeje. Verze vybavené ethernetovým rozhraním umožňují konfiguraci pomocí webového rozhraní bez potřeby speciálního softwaru.

SINEAX AM 2018 1

Přístroje jsou vyráběny ve třech variantách, pod označením SINEAX AM1000, SINEAX AM2000 a SINEAX AM3000. Všechny tyto přístroje však lze specifikovat následujícími znaky:

Přehledný

Vysoké rozlišení je umožněno pomocí barevného TFT displeje pro vysoce ostré zobrazení naměřených dat. Standardem jsou neustále viditelné stavové informace (alarmy, ochrana heslem, záznam dat, datum/čas a mnohem víc) a přehledný design.

Intuitivní

Snadné ovládání přístroje je díky jednoduchému textovému menu v několika volitelných jazycích.
Rychlý přístup k požadovaným údajům je zaručen pomocí tematického uspořádání informací o naměřených hodnotách. Další výhodou je servisní sekce pro údržbu a uvedení do provozu.

Multifunkční

Pomocí mezních hodnot a jejich logického propojení jsou zajištěny různé možnosti monitorování. Také funkce centrální výstrahy se děje pomocí displeje. Pokud uživatel požaduje rychlý přehled stavu zařízení umožní mu to seznam výstrah s textovou informací.

Flexibilní

Uživatel může využít univerzální měřicí vstupy pro jakýkoliv typ sítí, kde jsou volně nastavitelné měřicí veličiny střední hodnoty a elektroměrů a volně nastavitelná autorizace přístupu.

Nastavitelný

Samozřejmostí je nastavitelné provedení přístroje pro standardní veličiny, jako jsou funkce, rozhraní, vstupy/výstupy, napájecí napětí. Podle potřeby lze zvolit i rozměry čelního panelu, a to z velikostí 96 × 96 mm nebo 144 × 144 mm.

Též je umožněna integrace přístroje jako standardního objektu do softwaru s názvem SMARTCOLLECT PM10. Jedná se o vysoce výkonný software SMARTCOLLECT ENERGY, který byl navržen zejména pro aplikace v oblasti energie, ale také pro poskytovatele služeb a veřejnou správu. Měří, ukládá a zobrazuje vizualizace příslušných údajů o spotřebě elektrického proudu, plynu, vody nebo tepla. Software poskytuje transparentnost a pomáhá s určením slabin. Optimalizuje spotřebu a šetří náklady na energie.
Značka SINEAX doposud známá z oblasti precizních elektrických a neelektrických převodníků získává novou řadou přístrojů AM1000, AM2000 a AM3000 další členy spektra kvalitních švýcarských měřicích přístrojů.

gmc logo

GMC – měřicí technika, s.r.o.
Fügnerova 1a, 678 01 Blansko
Tel.: +420 516 482 611
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.gmc.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku