Zkoušečka napětí Benning DUSPOL – originál již 70 let!

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Předpokladem pro vaši odbornou práci je bezpečné zkoušení. Proto byste v případě bezpečnosti neměli přistupovat na žádné kompromisy. Zkoušečky, které se používají na zařízeních do 1000 V, musí odpovídat normě EN 61243-3 (VDE 0682-401):2015.

Tato norma nařizuje jednotná zkušební kritéria na mezinárodní úrovni a zvyšuje bezpečnost uživatele.

Generace zkoušeček Benning DUSPOL®, která tento rok slaví 70 let svého vzniku, překonává požadavky této normy, co se týče krytí pouzdra (IP 65) a ochrany proti přepětí (CAT IV 600 V). Rozsah jmenovitého napětí byl zvýšen aspoň na 1000 V AC/DC, aby bylo možné bezpečně zkoušet zvýšená napětí systémů v průmyslu, fotovoltaických a větrných elektráren a v oblasti hybridních automobilů.
Všechny zkoušečky napětí DUSPOL® mají přímý zobrazovací systém (displej) s minimálním zatížením zkoušeného místa. V případě potřeby lze stiskem tlačítka připojit zatěžovací obvod, který potlačí induktivní nebo kapacitní jalové napětí. Takto lze jednoznačně odlišit energeticky slabé obvody od energeticky silných. Vibrační motor, jehož síla vibrací je úměrná měřenému napětí, je dalším indikátorem přítomnosti napětí.
Zkoušečky napětí DUSPOL® jsou důkazem kompetence firmy BENNING v oblasti zkušební, měřicí a bezpečnostní techniky. Se zkoušečkou napětí DUSPOL® získáte bezpečný a inovativní produkt, který byl přezkoušen a schválen nezávislým zkušebním a certifikačním institutem VDE. Kdo neměl v ruce zkoušečku Duspol, jako by nebyl.

zkousecky duspol 1

Benning je významný evropský výrobce

Benning je jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců měřicí, zkušební a zabezpečovací techniky. Přístroje firmy Benning se ve světě proslavily svou vysokou účinností, naprostou spolehlivostí a použitím velmi kvalitních materiálů. Jsou oblíbené pro svůj moderní design a praktické provedení. Hlavní sortiment tvoří zkoušečky napětí a průchodnosti, digitální multimetry, digitální proudové kleště, bezpečnostní měřicí přístroje, zkoušečky elektroměrů a široký výběr příslušenství.
Multimetry Benning umí měřit stejnosměrné a střídavé napětí v rozsahu 1 mV – 1 000 V a proud v rozsahu 1 μA – 10 A, klešťové multimetry až do 1 000 A. Je třeba zdůraznit, že většina z nich měří tzv. TRUE RMS, tedy skutečnou efektivní hodnotu napětí nebo proudu.

zkousecky duspol 2

zkousecky duspol 3

Benning je rovněž specialistou na zkoušečky instalací elektrických zařízení do 1 000 V, zkoušečky elektrických přístrojů a lékařských zařízení a testery fotovoltaických systémů.
Praktickým a nenápadným pomocníkem je zkoušečka TRITEST easy, která vypadá jako obyčejná tužka, ale spojuje v sobě funkci fázovky, detektoru točivého pole a ještě lze pomocí ní lokalizovat přerušení kabelu.

zkousecky duspol 4

Kde najít podrobné informace?

Podrobné informace o produktech najdete v hlavním katalogu Benning, případně na stránkách www.est-praha.cz. Vybrané produkty si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našem showroomu v centrále společnosti.

zkousecky duspol 5

zkousecky duspol 6

Kde lze produkty koupit?

Produkty můžete zakoupit v síti velkoobchodů elektro, vybrané produkty můžete zakoupit v e-shopu EST, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Uvedené výrobce, stejně jako další renomované výrobce v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711,
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2023

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
METRA BLANSKO zakázková výroba dle požadavků zákazníka AC a DC voltmetry a ampérmetry, otáčkoměry, vysokonapěťové děliče, převodníky elektrických veličin, proudové transformátory, revizní přístroje, multimetry, bočníky, kalibrace a servis. S přístroji Metra můžete spolehlivě měřit dalších 100 let.

Najdete nás na Facebooku