Zkoušečka napětí Benning DUSPOL – originál již 70 let!

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Předpokladem pro vaši odbornou práci je bezpečné zkoušení. Proto byste v případě bezpečnosti neměli přistupovat na žádné kompromisy. Zkoušečky, které se používají na zařízeních do 1000 V, musí odpovídat normě EN 61243-3 (VDE 0682-401):2015.

Tato norma nařizuje jednotná zkušební kritéria na mezinárodní úrovni a zvyšuje bezpečnost uživatele.

Generace zkoušeček Benning DUSPOL®, která tento rok slaví 70 let svého vzniku, překonává požadavky této normy, co se týče krytí pouzdra (IP 65) a ochrany proti přepětí (CAT IV 600 V). Rozsah jmenovitého napětí byl zvýšen aspoň na 1000 V AC/DC, aby bylo možné bezpečně zkoušet zvýšená napětí systémů v průmyslu, fotovoltaických a větrných elektráren a v oblasti hybridních automobilů.
Všechny zkoušečky napětí DUSPOL® mají přímý zobrazovací systém (displej) s minimálním zatížením zkoušeného místa. V případě potřeby lze stiskem tlačítka připojit zatěžovací obvod, který potlačí induktivní nebo kapacitní jalové napětí. Takto lze jednoznačně odlišit energeticky slabé obvody od energeticky silných. Vibrační motor, jehož síla vibrací je úměrná měřenému napětí, je dalším indikátorem přítomnosti napětí.
Zkoušečky napětí DUSPOL® jsou důkazem kompetence firmy BENNING v oblasti zkušební, měřicí a bezpečnostní techniky. Se zkoušečkou napětí DUSPOL® získáte bezpečný a inovativní produkt, který byl přezkoušen a schválen nezávislým zkušebním a certifikačním institutem VDE. Kdo neměl v ruce zkoušečku Duspol, jako by nebyl.

zkousecky duspol 1

Benning je významný evropský výrobce

Benning je jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců měřicí, zkušební a zabezpečovací techniky. Přístroje firmy Benning se ve světě proslavily svou vysokou účinností, naprostou spolehlivostí a použitím velmi kvalitních materiálů. Jsou oblíbené pro svůj moderní design a praktické provedení. Hlavní sortiment tvoří zkoušečky napětí a průchodnosti, digitální multimetry, digitální proudové kleště, bezpečnostní měřicí přístroje, zkoušečky elektroměrů a široký výběr příslušenství.
Multimetry Benning umí měřit stejnosměrné a střídavé napětí v rozsahu 1 mV – 1 000 V a proud v rozsahu 1 μA – 10 A, klešťové multimetry až do 1 000 A. Je třeba zdůraznit, že většina z nich měří tzv. TRUE RMS, tedy skutečnou efektivní hodnotu napětí nebo proudu.

zkousecky duspol 2

zkousecky duspol 3

Benning je rovněž specialistou na zkoušečky instalací elektrických zařízení do 1 000 V, zkoušečky elektrických přístrojů a lékařských zařízení a testery fotovoltaických systémů.
Praktickým a nenápadným pomocníkem je zkoušečka TRITEST easy, která vypadá jako obyčejná tužka, ale spojuje v sobě funkci fázovky, detektoru točivého pole a ještě lze pomocí ní lokalizovat přerušení kabelu.

zkousecky duspol 4

Kde najít podrobné informace?

Podrobné informace o produktech najdete v hlavním katalogu Benning, případně na stránkách www.est-praha.cz. Vybrané produkty si můžete prohlédnout a vyzkoušet v našem showroomu v centrále společnosti.

zkousecky duspol 5

zkousecky duspol 6

Kde lze produkty koupit?

Produkty můžete zakoupit v síti velkoobchodů elektro, vybrané produkty můžete zakoupit v e-shopu EST, případně kontaktujte naše obchodní oddělení.

Uvedené výrobce, stejně jako další renomované výrobce v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711,
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku