Velký silák pro tažení kabelů

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Tam, kde je potřeba velká tažná síla pro tažení jednoho nebo několika těžkých kabelů vodorovně, tam, kde by bylo potřeba deseti osob na tažení kabelu, stačí teď jen jedna osoba a naviják CW 800 E.

Specialista na protahování a odvíjení kabelů, firma RUNPOTEC, uvedla na trh extra silný naviják CW 800 E (obj. č. 10148), který vyvine tažnou sílu až 10 osob: při rychlosti navíjení 4 m/min. vyvine sílu až 800 kg a při rychlosti 8 m/min. až 400 kg.
Naviják lze upevnit pomocí montážních děr nebo přiloženým popruhem k pevným předmětům. Praktickým rozšířením navijáku je montážní lišta s kladkou (obj. č. 20622, příp. 10138 – sada naviják + lišta), která možnosti upevnění rozšiřuje – můžete ji zavěsit na přípojné zařízení auta (kouli), namontovat vodorovně nebo svisle např. na zeď a následně pak naviják jednoduše nasadit a upevnit dvěma fixačními kolíčky.

Skvělé doplňky vám ještě více usnadní práci!

K tažení kabelů je velmi vhodné pevné lano z polyesteru, které nabízíme v různých průměrech a délkách na cívkách nebo ocelových navíjecích rámech. RUNPOTEC doporučuje pro vodorovné tažení kabelů používat otáčivý spojovací kolíček. Snižuje tření a šetří kabel i celý tažný systém.

CW 800 E 2021 1
Pro spolehlivé a pevné uchycení kabelů slouží kabelové samosvěrné nerezové punčošky. Díky otáčivému zakončení se kabel nekroutí. Vybírat můžete punčochy pro různé průměry kabelu a s různou délkou. Mimo tuto speciální nerezovou punčošku pro CW 800 E máme v sortimentu i další punčošky s různým zakončením: se závitem, s háčkem (Runpo Z), se smyčkou, nebo praktické punčochy Runpofix s ochrannou špičkou, díky které můžete protahovat bez poškození i kabely opatřené konektory.


Skvělými doplňky k tažení kabelů pomocí navijáku CW 800 E jsou robustní kabelové vodicí kladky. Je vhodné je použít na místech, kde je třeba šetrně a s co nejmenším mechanickým odporem protáhnout kabel – např. v šachtách, kabelový trasách, na sloupech či rozích. Řetězec kabelových vodicích kladek je možné rozšířit o další kladky nebo prvky. Lehká a robustní konstrukce snižuje potřebnou tažnou sílu. Kvalitní zátěžové kladky z hliníku s kuličkovými ložisky a práškově lakovaný ocelový rám zaručují dlouhou životnost a nosnost až 1500 kg.

Kde najdete podrobné informace?

Podrobné informace o všech produktech RUNPOTEC najdete v hlavním katalogu RUNPOTEC nebo na webových stránkách www.est-praha.cz. Produkty můžete koupit ve velkoobchodech elektro nebo přímo na našem e-shopu.

CW 800 E 2021 2
Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku