Inspekční minikamera RUNPOCAM RC2 s foto, video a audio záznamem

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Minikamera RUNPOCAM RC2, chcete-li endoskopická kamera od firmy RUNPOTEC je skvělým pomocníkem pro kontrolu těžko přístupných míst, jako jsou potrubí, rozvody vzduchotechniky, šachty, podlahové kanály, podhledy, duté stěny apod.

Kamera je ideální pro inspekce potrubí od Ø 20 mm do vzdálenosti až 50 m (na výběr v délkách 10, 30 a 50 m), ale i pro větší průřezy (vzduchotechnika, drenáže, odpadní trubky atd.). V kombinaci s pruty RUNPOSTICKS je vhodná pro inspekci dutých stěn, zavěšených stropů (přes vysoké stropní profily), šachet a podpodlažních kanálů, pro inspekci při údržbě zařízení či pro zajištění důkazů – disponuje pamětí pro vytváření foto-, audio- a videodokumentace!
Multifunkční kamera má 6 silných integrovaných LED diod (hlava kamery v krytí IP 67) a rozlišení 345000 px (720×480). Je zabudovaná v robustní nerezové hlavě (Ø 12 mm / d 28 mm) s vnitřním závitem RUNPOTEC RTG Ø 6 mm. Je tedy kompatibilní se všemi produkty RUNPOTEC se závitem RTG Ø 6 mm.

RUNPOCAM RC2 2021 1

Ovládání kamery je pomocí několika tlačítek a velkému displeji přehledné a intuitivní. Samozřejmostí je podpora českého jazyka, dále lze nastavit slovenštinu, angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, a další.
Kamera RUNPOCAM RC2 zaručuje díky akumulátoru provoz až 6 hodin. Součástí sady je i nabíječka s USB kabelem.
Kameru dodáváme v praktickém a odolném kufru s širokou škálou příslušenství – patentovanou špičkou RUNPOGLEITER, systémovou kluznou špičku, vysoce výkonnou LED svítilnu s možností nabíjení dodávanou nabíječkou, paměťovou kartu 8 GB, sadu magnetických úchytů a spojek, nerezový háček, 12cm ohebný nástavec, závitový nástavec RC2 a další.

RUNPOCAM RC2 2021 3
Na našem e-shopu najdete rovněž cenově výhodné sady inspekční kamery RUNPOCAM RC2 s dalšími jedinečnými produkty firmy RUNPOTEC. Namátkou sady RUNPOCAM s protahovacími pruty RUNPOSTICKS nebo s protahovacím perem ze skelného vlákna POWER REX.

Kde najdete podrobné informace?

Podrobné informace o všech produktech RUNPOTEC najdete v hlavním katalogu RUNPOTEC nebo na webových stránkách www.est-praha.cz. Produkty můžete koupit ve velkoobchodech elektro nebo přímo na našem e-shopu.

RUNPOCAM RC2 2021 4
Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl kveten 2022

ElektroPrůmysl.cz, květen 2022

Číslo je zaměřené především na konektorovou techniku a kabelovou konfekci.

Zajímavé odkazy

Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Nastavte si své Centrum preferencí a získejte třeba SMART TV Tím, že více specifikujete oblasti zájmů ve svém profilu, vás automaticky zařadíme do slosování o hodnotné ceny.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku