Ucelený sortiment pro strukturovanou kabeláž - Telegärtner DataVoice

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Telegärtner, jehož výhradním dodavatelem pro ČR a SR je Elektro-System-Technik s.r.o., je specialistou na systémové komponenty pro strukturovanou kabeláž měděných a optických sítí.

Program DataVoice zahrnuje i konektory, které vyhovují normě pro použití v náročném průmyslovém prostředí. Všechny produkty odpovídají osvědčené kvalitě Telegärtner podle ISO/IEC 11801. Portfolio DataVoice zahrnuje všechny komponenty podél celé trasy kabeláže: patch panely & rozváděče, instalační kabely, zásuvky, patch kabely a další příslušenství.

S produkty Telegärtner můžete vždy počítat: nezávisle na tom, zda chcete vyprojektovat kabeláž kancelářské budovy, výrobního střediska, stroje, dálkové komunikační sítě, výpočetního střediska nebo domácí sítě.

Systémová záruka DataVoice PLUS 25

Celá kabeláž si i desítky let po instalaci spolehlivě zachová hodnoty požadované normou. Telëgartner proto poskytuje záruku 25 let (tzv. „DataVoice PLUS 25“).

Perfektně sladěné komponenty

Telegärtner nabízí pro každou oblast perfektně sladěné systémové komponenty, které vám umožní bezchybně projektovat strukturovanou kabeláž, případně kompletně zdokumentovat:

DataVoice kancelář
Pro kabeláž v budovách a kancelářích
Obsáhlý program kvalitních připojovacích komponentů pro moderní kancelářské sítě, kde vedle neustále rostoucího počtu výkonnějších konečných zařízení roste také potřeba na co nejvyšší flexibilitu, protože pracoviště se často stěhují nebo se zřizují nová.

Telegartner 2019 2

DataVoice Průmysl
Pro kabeláž strojů, zařízení a hal
Průmyslové konektory, krytí IP67, varianty 1, 4, 5, 6 a 14 portů; kulatý konektor M12, kódování D a X. Ideální pro kabeláž v náročném průmyslovém prostředí, ve kterém jsou komponenty často vystaveny prachu, vlhkosti nebo extrémním teplotám.

Telegartner 2019 3

DataVoice Datové centrum
Pro kabeláž datových center
IT komponenty, kabely předem osazené konektory a AIM pro projektování a dokumentování změn v IT kabeláži. Ideální pro kabeláž v datových centrech, které mají nejvyšší požadavky na datovou propustnost, spolehlivost a zajištění proti výpadku.

Telegartner 2019 6

DataVoice HOME
Pro kabeláž soukromých a malých sítí
Modulové systémy, zásuvky a mini rozvaděče. Ideální pro gigabitové domácí sítě, případně pro zasíťování aplikací zábavné elektroniky, techniky budov, telefonů apod.

Telegartner 2019 4

DataVoice FTTX
Pro kabeláž dálkových a zákaznických komunikačních sítí
Obsáhlé spektrum produktových řešení Fiber-to-the-x. Ideální pro zákaznické sítě, které jsou denně konfrontovány s rostoucími požadavky telekomunikační infrastruktury.

Telegartner 2019 5

Obraťte se na nás s důvěrou

Potřebujete podrobnější informace o produktech Telegärtner? Poptáváte vhodné řešení pro váš projekt? Obraťte se na nás s důvěrou! Telefon: 266 090 711, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte stránky www.est-praha.cz.

Výhradní zastoupení značky Telegärtner v ČR a SR

Produkty Telegärtner, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost Elektro-System-Technik s.r.o.

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku