RUNPOTEC Runpo 5: dokonalý parťák na protahování kabelů

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Protahování kabelů může být někdy zdlouhavým a komplikovaným procesem, který vyžaduje trpělivost. S protahovacím perem Runpo 5 se tento úkol stane mnohem snazším a efektivnějším.

Runpo 5 v délkách 20 a 30 m je určeno pro protahování kabelů v trubkách o průměru 16 až 50 mm. Je skvělým a kompaktním pomocníkem pro všechny profesionály, pro které je protahování kabelů na denním pořádku.
Klíčovými vlastnostmi Runpo 5 je jeho patentovaná otočná špička RunpoGleiter© a trojité kroucené pero Ø5,3 mm, které zajišťuje až o 50 % nižší třecí odpor. Pero je velmi odolné zatížení v tahu (až 270 kg) a také velmi odolné proti zlomení i při malém poloměru ohybu. Odpadají tedy případné opravy nebo lepení jako u klasických per ze skelného vlákna. Pokud by přeci jen došlo k nehodě, Runpo 5 má otáčivou špičku i na druhém konci pera, takže můžete bez problému pokračovat v práci. Samozřejmostí je možnost dokoupení náhradního pera a jeho snadné výměny.

runpo 5 2023 1
Protahovací pero je uloženo v praktickém odolném pouzdru s ergonomickou rukojetí pro snadné odvíjení a navíjení pera. Pero je tedy bezpečně uloženo a chráněno proti poškození nebo rozmotání. Runpo 5 můžete uložit do systémového kufru spolu s dalšími nástroji Runpotec.

runpo 5 2023 2
Pokud hledáte spolehlivý a výkonný nástroj pro práci s kabely, Runpo 5 je jasnou volbou. Zakoupit ho můžete samostatně, nebo ve výhodných sadách. K efektivnější práci doporučujeme dokoupit také další příslušenství, jako jsou protahovací kabelové punčošky či lubrikanty.
Více informací najdete na stránkách www.runpotec.cz nebo na našem e-shopu www.est-praha.cz

Výhradní zastoupení značky RUNPOTEC v ČR

Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český trh výhradně dodává společnost Elektro-System-Technik s.r.o.

runpo 5 2023 3

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku