Zelio Relay RXG: první relé, které můžete ovládat i testovat JEDNÍM prstem!

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Interface relé Zelio Relay RXG umožňuje ověřit funkci spínání kontaktů a funkčnost celého ovládacího obvodu přístroje bez použití nářadí – pouhým stiskem jednoho testovacího tlačítka.

Řada „RXG" nabízí jak 10A relé s jedním přepínacím kontaktem, tak 5A relé s dvěma přepínacími kontakty, a to v širokém rozsahu napájecího napětí cívky – od 6 V
do 110 V DC resp. od 24 do 230 V AC. Vyniká mechanickou životností 10 miliónů operačních cyklů a elektrickou životností 100 tisíc operačních cyklů. Jmenovité impulzní výdržné napětí relé je 6 kV. Rozsah pracovní teploty od -40 do +70 °C zaručí plnou funkčnost relé i ve velmi náročném prostředí.

zelio web

Snadná montáž a použití

Díky unikátnímu testovacímu tlačítku a mechanickému indikátoru stavu relé lze nové Zelio Relay RXG ovládat pomocí jediného prstu. Patice „RXG" s oddělenými svorkami kontaktů a připojením pomocí konektoru usnadní montáž na lištu nebo panel. Součástí patice je plastová upevňovací spona, která zrychlí „nacvaknutí" relé do patice.

zelio web 2

Volitelný typ relé a ochranné moduly

Zelio Relay RXG  nabízí výběr z několika typů relé. Dle požadavků aplikace může zákazník zvolit provedení s uzamykatelným testovacím tlačítkem, s uzamykatelným testovacím tlačítkem a LED diodou, s LED diodou nebo s průhledným krytem (zlepšuje vizuální kontrolu stavu relé).
Relé lze dále doplnit ochrannými moduly, které sníží napěťovou špičku při vypínání. Omezí tak energii rušivých signálů na úroveň, která již nebude mít nežádoucí vliv na okolní cívky a elektronická zařízení. Díky těmto modulům můžeme sledovat stav relé pomocí řady funkcí – např. diodou, RC odrušovacím členem, diodu s LED nebo varistorem s LED.

zelio web 3

Green Premium Product

Zelio Relay RXG  je 100% v souladu s evropskou směrnicí RoHS i politikou REACH a může nést označení Green Premium Product. V neposlední řadě beze zbytku splňuje požadavky mezinárodní normy IEC 61810-1.
S uvedením nového interface relé Zelio Relay RXG na trh se stala nabídka elektromechanických relé Schneider Electric kompletní. Zákazník si může vybrat z široké škály – od 1 do 4 přepínacích kontaktů, od 5 až do 30 A.

Stáhněte si katalog „Jednoduchost v testování i ovládání“ v pdf!

Schneider logo 2016

Schneider Electric
Zákaznické centrum,
Tel.: +420 382 766 333
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schneider-electric.cz
www.schneider-electric.sk

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku