Video: Nový konfigurátor od Loxone napoví o funkcích i ceně chytrého domu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Novinka během chvíle odpoví, jak funguje automatizace domácnosti a kolik stojí. Navolit si vlastní řešení může každý. Přestože je konfigurátor nezávazný, zájemce se může snadno spojit s realizátorem.

Na webu mujdum.loxone.com si nyní mohou zákazníci funkčně a názorně sestavit vlastní chytrý dům a získat představu o ceně hardwaru.

Každý chytrý dům je totiž unikát s jinými funkcemi a tím pádem i cenou. Často bývá složité vyjádřit srozumitelně a netechnicky, co chytrý dům je, co dokáže a jak se počítá jeho cena. Zájemci o chytré řešení a automatizaci domácnosti mají teď unikátní možnost získat konkrétní představu.

Interaktivní, rychlé, nezávazné

Dostanou 3 cenové varianty podle úrovně výbavy. Mohou je porovnat, případně vytvořit další konfiguraci s jinými funkcemi a opět porovnávat. Uživatele provádí popisy funkcí a krátká profividea.

Konfigurátor čerpá ze standardů ověřených statisíci projekty. Vše je naprosto nezávazné a nikdo za pár minut nevolá. Nástroj je intuitivní, přesto je k dispozici chat s Loxone. Na závěr si uživatel může vybrat ze 3 možností – nechá si instalační firmu doporučit, vybere ji sám z mapy, případně si instalační firmu najde na vlastní pěst a sdílí s ním ID konfigurace.

Partnerům usnadní prodej

Pro Loxone Partnery jde především o usnadnění komunikace se zákazníky, kteří projdou konfigurátorem a přijdou s jasnou představou a konfigurací sestavenou podle standardů známých ze školení. Společně doladí detaily, partner prodá a instaluje.

Loxone konfigurator 2022 1

Partnerská zóna je snadno přístupná, připomíná milníky projektu a komunikaci se zákazníkem. Konfiguraci může odborník kdykoli probrat s pracovníkem Loxone. V konfigurátoru budou přibývat hardwarové novinky, není potřeba se starat o údržbu.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2023

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.

Najdete nás na Facebooku