iNELS Chytré sety - Základní kámen vašeho chytrého domu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost ELKO EP řadu let vyvíjí, vyrábí a úspěšně dodává na trh jednotky pro bezdrátovou elektroinstalaci iNELS RF.

Specialisté elektrotechnického trhu tyto jednotky dobře znají ať už v podobě jednotlivě zabalených výrobků nebo jednoduchých sad a využívají je pro zjednodušení domovních instalací, či řešení nestandartních instalačních problémů. Jednotky iNELS RF bezdrátové elektroinstalace se po celém světě využívají nejen pro instalaci v bytech či obytných domech, ale i v rámci složitých systémů automatizace pro kancelářské budovy, nemocnice či hotely.

Doba se mění a chytrá řešení s ní

Před 10 lety instalace systému Smart Home představovala náročný proces. Na funkčním systému pro obyčejný domek museli spolupracovat specialisté z oborů elektro, vodo-topo nebo dokonce IT. V dnešní době stačí požádat o montáž prvků chytré domácnosti svého elektrikáře a není výjimkou, že si takový systém zákazník nainstaluje i sám.

chytre sety 2022 1
Bezdrátový systém iNELS neustále prochází celou řadou inovací a zavedení Chytrých setů do prodeje jsou jednou z nich. Jednotky obsažené v setech se změnili z hlediska designu. Na výběr máme nyní jak klasické bezdrátové ovládací prvky, tak skleněné dotykové panely. Změnili se funkčně i konstrukčně. Aktory jsou nově opatřeny bezšroubovými svorkami a vstupními kontakty pro stávající vypínače, které umožňují jednodušší a rychlejší montáž. Chytrá domácnost je ale hlavně o systémových funkcích, proto dochází k usilovné inovaci v oblasti aplikací a konektivitě k jiným systémům. Jednotky v setech jsou spárovány pro základní ovládání a připraveny k připojení k domácí chytré bráně eLAN-RF-103, která umožňuje ovládání jednotek s aplikací mobilních zařízení a chytrých televizí, či připojení k hlasovým asistentům Google Home a Amazon Alexa. Přes tuto bránu taktéž komunikují s jinými Smart Home, topnými jednotkami či fotovoltaickými systémy.

Nejširší sortiment chytrých setů na trhu

Vzhledem k tomu, že designových provedení ovládacích prvků je opravdu hodně, nabízí výrobce ELKO EP širokou řadu setů, ze kterých si zákazník vybere styl, který mu vyhovuje. Co se týče funkce, zákazník si může vybrat ze setů spínacích, stmívacích, žaluziových či topných.

chytre sety 2022 2
V každém ze setů se nachází bezdrátový vypínač v nadčasovém designu či jiný ovládací prvek, který zajistí potřebnou funkci. Pokud chce zákazník rozšířit svoji chytrou domácnost o jakýkoliv další prvek, jednoduše si ho dokoupí. Systém iNELS RF bezdrátová elektroinstalace je natolik jednoduchý a zároveň profesionální, že klienta v tomto směru ničím neomezuje.

ELKO EP s.r.o
Palackého 493, 769 01 Holešov
Tel.: +420 800 100 671
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.elkoep.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2022

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Nadcházející webináře

Zajímavé odkazy

Monitorovací systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku