RUNPOTEC AS 900 pro odvíjení těžkých kabelových bubnů

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pro plynulý, a hlavně bezpečný průběh odvíjení těžkých kabelových bubnů je klíčové používat kvalitní nástroje. RUNPOTEC, specialista na odvíjení, protahování a tažení kabelů ve svém sortimentu nabízí hned několik takových nástrojů podle hmotnosti a průměru kabelového bubnu.

Pro bubny do hmotnosti 1700 kg jsou určeny odvíjecí kolejnice AS 900.

Odvíjecí kolejnice AS 900 zajišťují bezpečné odvíjení těžkých kabelů a kabelových bubnů o průměru 450 mm až 2 000 mm. Jeden ze dvou těžkých odvíjecích válečků lze umístit do 3 různých poloh. Tím lze snadno nastavit rozteč válečků pro daný průměr bubnu.
Na odvíjecí kolejnici je rovněž odvalovací brzda, pomocí které lze bubny velmi snadno a rychle vyměnit. Brzda zabrání protáčení kabelového bubnu, čímž lze buben z kolejnice snadno odvalit. Odvíjecí kolejnice disponuje i otvory pro uchycení do podlahy nebo pevné podložky.
Praktická dvoudílná konstrukce AS 900 umožňuje velmi dobré použití také ve stísněných prostorách. Hmotnost jedné kolejnice je pouhých 22 kg – se s nimi také velmi snadno manipuluje. Odvíjecí kolejnice AS 900 doporučujeme zejména tam, kde je třeba v krátkém čase zpracovat různé typy kabelů, resp. různých průměrů bubnů.

AS 900 2023 1
RUNPOTEC je znám svojí precizností a volbou těch nejlepších materiálů. Robustní, ale zároveň elegantní konstrukce s prostornými madly a typicky červeným logem je z nerezové oceli a hliníku, odvíjecí válečky s vysoce kvalitními, bezúdržbovými kuličkovými ložisky. Všechny tyto aspekty zajišťují dlouhou životnost a uživateli maximální efektivitu bez námahy.

AS 900 2023 2
Upozornění: vzhledem k často velmi špatnému stavu dřevěného bubnu je doporučená hmotnost odvíjeného dřevěného kabelového bubnu max. 800 kg.
Odvíjecí kolejnici můžete zakoupit v našem e-shopu, kde najdete i další vhodné příslušenství, např. unikátní digitální měřič délky odvíjeného kabelu RM 35 nebo jiné typy odvíječek.

AS 900 2023 3

Výhradní zastoupení značky RUNPOTEC v ČR

Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český trh výhradně dodává společnost:

EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku