Profesionální nástroje pro protahování, odvíjení a tažení kabelů Runpotec nyní ve výhodných sadách

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V sortimentu rakouské značky Runpotec najdete profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení keblů, vždy máme pořádná esa v rukávu.

Jsme výhradním dodavatelem značky Runpotec pro Českou republiku.

Sady pro odvíjení kabelů

V nabídce najdete balíček s obj. č. 10174, který obsahuje X Board 300 s multifunkčním trnem, jenž rozšiřuje možnosti odvíječky o odvíjení volných kabelových svazků či trubek. X Board 300, to je profesionální navíječ a odvíječ kabelových bubnů Ø 300 mm pro všechny malé až střední kabelové bubny. Je ideální pro poškozené kabelové bubny o hmotnosti až 300 kg.

Balíček s obj. č. 10170 je rozšířen o praktický a odolný stohovatelný kufr (kompatibilní se zn. Sortimo).

Balíček s obj. č. 10171 navíc obsahuje i bestseller mezi profesionály, 3násobně kroucené pero Runpo 5 (30 m) s patentovanou špičkou RunpoGleiter a se zatížením v tahu až 270 kg!

Runpotec balicky 2020 1

Sady pro protahování kabelů

Balíček s obj. č. 11142 obsahuje 3ásobně kroucené protahovací pero Runpo 5 (30 m) s patentovanou špičkou RunpoGleiter a zatížením v tahu až 270 kg a dále 4dílnou sadu protahovacích smyček Runpofix s háčkem.

Balíček s obj. č. 11117 obsahuje 19dílnou sadu protahovacích prutů Runposticks Comfort s množstvím příslušenství a k tomu 4dílnou sadu protahovacích smyček Runpofix s háčkem. Pruty Runposticks vynikají extrémně malým poloměrem ohybu a spolu se speciálním nerezovým háčkem překonávají překážky až do výšky 8,5 cm – ideální například pro práci v podhledech, dutých stěnách, kabelových kanálech apod.

Balíček s obj. č. 11120 nabízí opět 3ásobně kroucené protahovací pero Runpo 5 (30 m) a k tomu protahovací pero ze skelného vlákna Ø4,5 mm na robustním nerezovém stojanu (verze Profi, 50 m) s odvíjecí brzdou a zdvojeným odvíjecím systémem. Verze Profi obsahuje box s množstvím příslušenství.

Runpotec balicky 2020 2

Sady pro inspekci potrubí, rozvodů, šachet apod.

Balíček s obj. č. 11138 s inspekční minikamerou Runpocam RC2 (s kabelem 30 m), protahovacím sklolaminátovým perem Power Rex (30 m) a praktickým a odolným stohovatelným kufrem. Runpocam RC2 s menu v češtině a 3,5" barevným LCD displejem (16M barev) je dokonalý pomocník pro kontrolu potrubí, rozvodů vzduchotechniky, šachet, podlahových kanálů, podhledů, dutých stěn apod. Nabízí záznam videa v HD rozlišení, fotografií a audia. Inovovaná kamerová hlava s 6 výkonnými LED pro osvětlení kontrolovaného místa a vyšším rozlišením! Dodáváno včetně velkého množství příslušenství. Protahovací pero Power Rex s patentovanou otáčivou špičkou RunpoGleiter v praktickém boxu s příslušenstvím.

Balíček s obj. č. 11137 obsahuje Runpocam RC2 (s kabelem 30 m), 19dílnou sadou protahovacích prutů Runposticks Comfort a praktický a odolný stohovatelný kufr.

Balíček s obj. č. 11140 obsahuje Runpocam RC2 (s kabelem 50 m), protahovací pero ze skelného vlákna Ø4,5 mm (verze Profi, 50 m) a praktický a odolný stohovatelný kufr pro kameru.

Runpotec balicky 2020 3

Runpotec se vám představuje…

Naši kolegové strávili několik dní v rakouském Runpotecu, kde pro vás natočili obsáhlé video s prezentací všech produktů značky Runpotec. Další podrobné informace o produktech najdete v hlavním katalogu Runpotec v češtině.

Kde produkty zakoupíte?

Všechny uvedené sady a další produkty značky Runpotec, jakož i dalších značek najdete na našem e-shopu www.est-shop.cz. Při částce nad 1999 Kč máte dopravu v ČR zdarma.

Výhradní zastoupení značky Runpotec v ČR

Produkty Runpotec, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku