Profesionální nástroje pro protahování, odvíjení a tažení kabelů Runpotec nyní ve výhodných sadách

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V sortimentu rakouské značky Runpotec najdete profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení keblů, vždy máme pořádná esa v rukávu.

Jsme výhradním dodavatelem značky Runpotec pro Českou republiku.

Sady pro odvíjení kabelů

V nabídce najdete balíček s obj. č. 10174, který obsahuje X Board 300 s multifunkčním trnem, jenž rozšiřuje možnosti odvíječky o odvíjení volných kabelových svazků či trubek. X Board 300, to je profesionální navíječ a odvíječ kabelových bubnů Ø 300 mm pro všechny malé až střední kabelové bubny. Je ideální pro poškozené kabelové bubny o hmotnosti až 300 kg.

Balíček s obj. č. 10170 je rozšířen o praktický a odolný stohovatelný kufr (kompatibilní se zn. Sortimo).

Balíček s obj. č. 10171 navíc obsahuje i bestseller mezi profesionály, 3násobně kroucené pero Runpo 5 (30 m) s patentovanou špičkou RunpoGleiter a se zatížením v tahu až 270 kg!

Runpotec balicky 2020 1

Sady pro protahování kabelů

Balíček s obj. č. 11142 obsahuje 3ásobně kroucené protahovací pero Runpo 5 (30 m) s patentovanou špičkou RunpoGleiter a zatížením v tahu až 270 kg a dále 4dílnou sadu protahovacích smyček Runpofix s háčkem.

Balíček s obj. č. 11117 obsahuje 19dílnou sadu protahovacích prutů Runposticks Comfort s množstvím příslušenství a k tomu 4dílnou sadu protahovacích smyček Runpofix s háčkem. Pruty Runposticks vynikají extrémně malým poloměrem ohybu a spolu se speciálním nerezovým háčkem překonávají překážky až do výšky 8,5 cm – ideální například pro práci v podhledech, dutých stěnách, kabelových kanálech apod.

Balíček s obj. č. 11120 nabízí opět 3ásobně kroucené protahovací pero Runpo 5 (30 m) a k tomu protahovací pero ze skelného vlákna Ø4,5 mm na robustním nerezovém stojanu (verze Profi, 50 m) s odvíjecí brzdou a zdvojeným odvíjecím systémem. Verze Profi obsahuje box s množstvím příslušenství.

Runpotec balicky 2020 2

Sady pro inspekci potrubí, rozvodů, šachet apod.

Balíček s obj. č. 11138 s inspekční minikamerou Runpocam RC2 (s kabelem 30 m), protahovacím sklolaminátovým perem Power Rex (30 m) a praktickým a odolným stohovatelným kufrem. Runpocam RC2 s menu v češtině a 3,5" barevným LCD displejem (16M barev) je dokonalý pomocník pro kontrolu potrubí, rozvodů vzduchotechniky, šachet, podlahových kanálů, podhledů, dutých stěn apod. Nabízí záznam videa v HD rozlišení, fotografií a audia. Inovovaná kamerová hlava s 6 výkonnými LED pro osvětlení kontrolovaného místa a vyšším rozlišením! Dodáváno včetně velkého množství příslušenství. Protahovací pero Power Rex s patentovanou otáčivou špičkou RunpoGleiter v praktickém boxu s příslušenstvím.

Balíček s obj. č. 11137 obsahuje Runpocam RC2 (s kabelem 30 m), 19dílnou sadou protahovacích prutů Runposticks Comfort a praktický a odolný stohovatelný kufr.

Balíček s obj. č. 11140 obsahuje Runpocam RC2 (s kabelem 50 m), protahovací pero ze skelného vlákna Ø4,5 mm (verze Profi, 50 m) a praktický a odolný stohovatelný kufr pro kameru.

Runpotec balicky 2020 3

Runpotec se vám představuje…

Naši kolegové strávili několik dní v rakouském Runpotecu, kde pro vás natočili obsáhlé video s prezentací všech produktů značky Runpotec. Další podrobné informace o produktech najdete v hlavním katalogu Runpotec v češtině.

Kde produkty zakoupíte?

Všechny uvedené sady a další produkty značky Runpotec, jakož i dalších značek najdete na našem e-shopu www.est-shop.cz. Při částce nad 1999 Kč máte dopravu v ČR zdarma.

Výhradní zastoupení značky Runpotec v ČR

Produkty Runpotec, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz duben 2021

ElektroPrůmysl.cz, duben 2021

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Volně svorkovatelné konektory s technologií ecolink Volně svorkovatelné konektory jsou vhodné pro hygienická a vlhká prostředí, do drsných a obtížných podmínek, pro elektromagentická pole při svařování a pro oblasti s nebezpečím výbuchu.
Získejte zdarma vlastní UNIKÁTNÍ tlačítko HARMONY! Použij konfigurátor a jím vygenerované ID úpravy společně s typovým označením tlačítka nám pošli a origální tlačítko je tvé.

Najdete nás na Facebooku