Praktické vychytávky nejen pro práci s kabely

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Elektro-System-Technik s.r.o. výhradně dodává na český a slovenský trh mnoho praktických vychytávek značek Rupotec a Roll..Profi pro práci s kabely či flexibilními trubkami.

Runpotec je mladá inovátorská firma z Rakouska, která sama vyvíjí a vyrábí vše pro protahování a odvíjení kabelů. Na svém kontě má několik patentů – např. unikátní špičku RunpoGleiter®, s níž je protahování kabelů vážně hračka! Další renomovaný výrobce, firma Roll..Profi z Německa, má ve svém portfoliu unikátní odvíječku kabelů Roll..Profi Original. A Original® je opravdu jen jeden!

Profesionální odvíječ kabelů Runpotec XBoard

Dokonale kompaktní navíječ a odvíječ kabelových bubnů, to je XBoard od firmy Runpotec. Je zvláště vhodný pro poškozené kabelové bubny! Umožňuje nerušenou a efektivní práci s kabely bez zamotání. Jeho 5 pogumovaných nožiček zajišťuje neklouzající a bezpečné stání, zároveň jimi chrání povrchy už hotových podlah před poškrábáním. Díky odnímatelnému trnu lze použít pro kabelové bubny s různými velikostmi otvorů. Nespornou výhodou XB 500 je možnost odvíjení i dvou svazků najednou. Bližší informace a možnost zakoupení na našem e-shopu www.est-shop.cz.

Runpotec Runpo 5 – bestseller mezi elektroinstalatéry!

Prakticky nezničitelné protahovací pero s patentovanou špičkou RunpoGleiter® s celkovým zatížením v tahu až 270 kg si poradí s každou situací. Je velmi odolné proti odtržení špičky, která je na obou koncích pera, 3násobně kroucené pero zajišťuje o 50 % menší třecí odpor při protahování a extrémně malý poloměr ohybu při dobré kluznosti. Bližší informace a možnost zakoupení na našem e-shopu www.est-shop.cz.

Protahovací pruty Runpotec Runposticks

Protahovací pruty jsou ideální pro následující aplikace: podhledy, kabelové šachty, duté stěny, pro dodatečnou instalaci volně ložených kabelů, podzemní šachty, různé průchodky, atd. Sortiment RunpoSticks včetně příslušenství je díky jednotnému systému závitů univerzálně kombinovatelný. Speciálnímu háček překoná překážky do 8,5 cm a jednoduše zachycuje kabel i v těžko přístupných místech. Díky extrémně malému poloměru ohybu a dobré kluznosti patentované špičky RunpoGleiter lze překonat i ty nejtěžší situace. Kombinací silného magnetu a řetízku je možno docílit přesného umístění, popř. vedení řetízku otvory ve zdi. Praktické pouzdro a příslušenství součástí balení. Bližší informace a možnost zakoupení na našem e-shopu www.est-shop.cz.

est odvijece pera 3

Naviják CW 800 E pro vodorovné tažení kabelů

Tam, kde je potřeba velká tažná síla pro tažení jednoho nebo několika kabelů vodorovně, tam, kde by bylo potřeba deseti osob na tažení kabelu, stačí teď jen jedna osoba a naviják CW 800 E. Extra silný naviják totiž vyvine tažnou sílu až 10 osob! Při rychlosti navíjení 4 m/min. vyvine sílu až 800 kg a při rychlosti 8 m/min. až 400 kg.
Naviják lze připevnit k pevným předmětům pomocí montážních děr nebo přiloženým popruhem. Velmi praktickou možnost upevnění nabízí montážní lišta s kladkou. Lze ji zvláštním otvorem zavěsit na přípojné zařízení auta (kouli). Lištu je dále možné namontovat vodorovně nebo svisle a následně pak naviják CW 800 E jednoduše nasadit a upevnit dvěma fixačními kolíčky. K tažení kabelů je ideální lano z polyesteru, které nabízíme v různých průměrech a délkách. Upozorňujeme, že lana nejsou vhodná pro svislé tažení kabelů a ke zvedání nákladu nebo osob!

Odvíječka kabelových cívek Roll..Profi – Original® je jen jeden!

Před 35 lety vyrobil Johannes Lübbering první odvíječku kabelových cívek. Začal tak triumfální úspěch celé rodiny produktů pod chráněným názvem Roll..Profi®. Ačkoli byla často kopírována, odvíječka vyrobená firmou Lübbering proslula jako „Original“ – a tím zůstává dodnes. Na trhu je mnoho odvíječek kabelových cívek, ale „Original“ je jen jeden! Nosnost 140 kg. Bližší informace a možnost zakoupení na našem e-shopu www.est-shop.cz.

est odvijece pera 2

Odvíječka velkých kabelových cívek Roll..Profi JumboRail

JumboRail díky své dvoudílné konstrukci plní svou úlohu všude tam, kde je málo místa. Můžete jím bezpečně odvíjet i těžké kabely. Snadno se sestaví až na místě použití a spolu s rychlou a snadnou výměnou cívek činí Jumbo nenahraditelným. Celokovové provedení a technologie zaručují dlouhou životnost a vysokou funkčnost. Nosnost 1500 kg.

Odvíječka kabelových smotků Roll..Profi Clou

Odvíjení kabelových svazků nebo husích krků bez nervů! Žádné nechtěné rozmotání svazku. Vše pod kontrolou, snadno a lehce. Velmi oblíbená pomůcka mezi elektromontéry. Nosnost 80 kg. Bližší informace a možnost zakoupení na našem e-shopu www.est-shop.cz.

est odvijece pera 1

Obraťte se na nás s důvěrou

Potřebujete podrobnější informace o produktech Runpotec nebo Roll..Profi? Potřebujete si pomůcky vyzkoušet? Obraťte se na nás s důvěrou! Tel.: 266 090 711, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte stránky www.est-praha.cz.

Výhradní zastoupení značky Runpotec a Roll..Profi v ČR a SR

Produkty Runpotec a Roll..Profi, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost Elektro-System-Technik s.r.o.

est odvijece pera 4

est odvijece pera 5

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku