Nová časová relé Zelio Time RE22 vynikají nadprůměrnou účinností a uživatelskou přívětivostí

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Řada Zelio Time RE22 od Schneider Electric usnadní instalaci každému elektrikáři a provoz i údržbu každému koncovému uživateli. Elegantně robustní relé přinášejí řadu užitečných výhod – například nepřehlédnutelný LED ukazatel stavu napájení nebo unikátní diagnostické tlačítko.

Nová časová relé Zelio Time RE22 nabízejí inovativní a energeticky úsporné řešení pro širokou škálu aplikací. Skvěle se uplatní nejen při řízení průmyslových strojů a procesů, ale například i osvětlení v moderních ekologicky „smýšlejících" budovách. Spolehlivě pracují také v rámci zavlažovacích systémů.

rele zelio time re22 2016 1

Užitečné inovace

Relé Zelio Time RE22 přinášejí hned dvě klíčové inovace, které usnadňují jejich instalaci, provoz i údržbu. Nepřehlédnutelný LED ukazatel stavu napájení umožňuje jednoduché použití relé i při zhoršené viditelnosti, například v prašném prostředí. Druhá novinka – unikátní tzv. diagnostické tlačítko – slouží k okamžité deaktivaci časového zpoždění.

Elegantně robustní

Průmyslová časová relé Zelio Time RE22 se montují pouhým nacvaknutím na lištu DIN. Elegantní černé tělo přístroje – s optimální šířkou 22 mm – vhodně doplňuje čelní průhledný kryt s IP 50. K dispozici je jak jednofunkční a dvoufunkční, tak i univerzální multifunkční provedení. Řada „RE22" se vyznačuje širokým časovým rozsahem od 0,5 s až do 300 hod. Pochlubit se pak tato 8A relé s 1 nebo 2 kontakty mohou i dlouhou elektrickou životností 100 000 operačních cyklů, a to při pracovní teplotě -20 až +60 °C.

rele zelio time re22 2016 2

Celosvětově certifikovány

Relé Zelio Time RE22 získala řadu mezinárodních certifikátů, včetně: UL, CSA, GL, RCM, EAC, CCC, CE nebo RoHS. Další technické informace lze získat využitím QR kódu, který je umístěn na každém výrobku.
Kromě časových – v čele s novinkou Zelio Time RE22 – patří do rodiny Zelio od Schneider Electric také relé elektromechanická, elektronická, polovodičová, kontrolní a měřicí.

www.schneider-electric.cz
www.schneider-electric.sk

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku