Malý rozvaděč Telegärtner TOC ODB 68 obstojí i v náročných podmínkách

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kabeláž budov, síť FTTH, průmyslová aplikace, bezpečnostní technika nebo Smart Grid… Robustní malý rozvaděč TOC ODB 68 chrání spojení optických vláken i v náročných podmínkách ve vnitřních i vnějších prostorách.

Jeho prostorově úsporné, odolné pouzdro je vodotěsné a prachotěsné, v krytí IP 68 a odolné proti UV záření. Je vhodné stejnou měrou pro montáž na stěnu, na strop, do podlahy nebo na stožár. Kulaté pouzdro zajišťuje dodržení minimálního ohybového poloměru kabelů a světlovodných vláken a poskytuje navíc prostor pro spojky, útlumové členy a rozbočovače.
Telegärtner TOC ODB 68 lze použít jako čistě spojovací skříň se spojovacími kazetami a jako rozdělovač pro předpřipravené optické spoje TICNET s různými optickými spojkami. V případě varianty pro optická vedení TICNET obsahuje dva speciální adaptéry, s jejichž pomocí lze trasy vláken sešroubovat s rozvaděčem bez zkroucení, prachotěsně a vodotěsně.

TOC ODB 68 2023 1

Technické údaje:

 • Krytí podle IEC 60529: IP68, vhodný pro vnější prostředí
 • Materiál: PPE, UV odolný, odpuzující plameny, tepelně odolný
 • Rozměry: 220 x 185 x 65 mm
 • Barva pouzdra: černá
 • Vstup kabelu: 4násobný
 • Průměr kabelu: na každý kabelový vstup 4–13 mm
 • Spojovací kapacita: 12/24/36/48 spojek na krimpovací ochranu spoje
 • TICNET: pro umístění 4 kabelových rozbočovačů ODS až do max. 2x 24 vláken
 • Částečné čelní panely: 3 HE / 7 TE pro spojky ST, SC, LC
 • Rozsah teplot: -40° až +85 °C

Více informací o rozváděči TOC ODB 68 najdete v uvedeném katalogu, případně nás neváhejte kontaktovat pro bližší informace, technické dotazy či poptávku.

TOC ODB 68 2023 2

Výhradní zastoupení značky Telegärtner v ČR

Produkty Telegärtner, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku