Krabička řady TH212: Funkční, elegantní, ale hlavně IoT READY

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jedná se o první propojovací krabičku na trhu, která má stupeň krytí IP66 a je bezšroubová. Místo šroubů jsou použity masivní plastové klipy pro snadnou a rychlou montáž bez potřeby dalšího nářadí.


Hlavní výhodou je malý rozměr a elegantní design, který z ní dělá ideální zapouzdření pro chytrá zařízení, která spojují elektroniku s řídícími komponenty, bez ohledu na to, zda jsou připojeny drátem nebo bezdrátově.

Bezkonkurenčně praktická

Vnější rozměry 72 x 75 x 57 mm a vnitřní 50 x 50 x 46 mm dělají z krabičky řady TH212 jedinečné řešení na trhu z hlediska designu a kompaktnosti. Elegantní design je optimální pro integraci do architektonických a dekorativních projektů v interiéru i exteriéru.

Odolná za všech podmínek

TH212 je k dispozici ve dvou verzích: se stupněm krytí IP66 ve verzi bez upevňovacích šroubů krytu a IP67 ve variantě se dvěma nebo čtyřmi upevňovacími šrouby. Je také zaručena stupeň mechanické odolnosti IK08, díky čemuž je vhodná zejména pro venkovní aplikace.

th212 2023 1

S širokými možnostmi konfigurace

Verze THA.212.A0A má celkovou sestavu pro 5 vstupů - výstupů (4 M16 a 1 M20). K dispozici je i verze THA.212.B0A vybavená krytem se vstupním a výstupním otvorem M20. TH212 se tak stává propojovací krabicí se 6 vstupy - výstupy. Významná je možnost poskytnutí otvorů na horní straně (víko) a spodní straně krabice, aby konstruktér a instalátor měli maximální volnost přizpůsobit produkt konkrétním požadavkům systému.

TH212 může být dodán prázdný nebo již nakonfigurované s konektory řady TEEfamily a dalším příslušenstvím pro připojení signálů nebo napájecích vodičů či elektronickcýh součástek.

th212 2023 2

Chytrý box pro vaše IoT projekty

Nový TH212 ve verzi IoTH® umožňuje vzájemně integrovat různá zařízení a usnadnit tak jejich ovládání a usnadnit život v moderních městech. Lze je například použít k poskytování pokročilých systémových řešení pro řízení přístupu na veřejná parkoviště řízením vjezdových/výjezdových závor nebo k monitorování přechodů pro chodce aktivací semaforů a osvětlení pouze tehdy, když se k přechodu přiblíží chodec. Díky četnému příslušenství a predispozici pro integraci elektroniky a senzorů dostupných na trhu je možné kontrolovat hladiny CO2 v ovzduší, řídit dopravu, monitorovat svoz odpadu a učinit celé město propojenějším a příjemnějším pro život.

th212 2023 3

ENIKA.CZ s.r.o.
Vlkov 33, 509 01 Nová Paka
Tel. +420 493 773 311
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.enika.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku