Instruktážní videa k přepěťovým ochranám

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost BONEGA, spol. s r.o. pro Vás připravila několik instruktážních videí k přepěťovým ochranám BONEGA. Zvláště v období letních bouřek Vám mohou přepěťové ochrany ušetřit spoustu starostí. Výhodou nových přepěťových ochran BONEGA je možnost dodatečné instalace dálkové signalizace a to i přímo v rozváděči.

Ušetříte tak čas i náklady v případě, že si zákazník rozmyslí použití dálkové signalizace ve chvíli, kdy už je přepěťová ochrana nainstalována v rozvaděči. Další nepostradatelnou výhodou je Výměna varistorového modulu jen pomocí jednoho prstu bez nutnosti demontáže krycí desky rozvaděče. Při výměně opotřebených varistorových modulů nemusíte demontovat krycí desku rozvaděče a navíc vytažení docílíte jen pomocí prstu.

po_4_celni_-_300

Signalizace stavu varistoru je velmi přehledná bez složitých mezistupňů. Je řešena jen pomocí obvyklých barev červené a zelené.

Videa

Výměna varistorového modulu jen jedním prstem

Univerzální dálková signalizace

Dálková signalizace úplného opotřebení varistoru

Dálková signalizace nefunkčnosti způsobné povytažením kteréhokoli modulu

Základní cena (bez rabatů):
Svodič přepětí BONEGA® PEP-PO varistorový 3P Typ B+C (třída I+II) - 2645,00 Kč bez DPH

Pokud od nás ještě nemáte obchodní podmínky s poskytovanými slevami, neváhejte si je vyžádat, případně vyhledejte našeho nejbližšího prodejce ve Vašem okolí.
Kde přístroje nakoupit: ZDE

logo_cervene_web 

BONEGA, spol. s r.o.
Potoční 302
696 66 Sudoměřice nad Moravou

Tel.: +420 518 335 216
Mobil: +420 603 542 347
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.bonega.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku