Energetická ofenziva: Loxone představuje každý týden nový produkt

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Loxone zasvětil podzim energiím. Každý týden zásobuje trh novinkami, které vylepšují inteligentní energetický management budov. Venku je nová verze softwaru, napájecí zdroj i tlačítko s měřením CO₂.

„Maraton novinek“ začal 19. října novou verzí programu Loxone Config 13.1. Nové funkce odpovídají na hlavní téma letošního podzimu – energie. Přibyly funkční bloky pro měření, Monitor toku energie, vylepšený Energetický i Zátěžový manager či funkční blok Wallbox a další. Do aplikace Loxone se změny promítnou 10. listopadu.

Napájecí zdroj s možností zálohy

27. října pak vyšel Power Supply & Backup. Nový napájecí zdroj na DIN lištu na 7 výstupech poskytuje až 40 ampér. Nabízí tak dostatek energie pro celou 24V instalaci i periferie včetně osvětlení a audia. Power Supply & Backup dokáže zásadně zmenšit rozvaděč a zároveň zachovat dostatečné napájení pro plný provoz.

Zdroj lze kombinovat s externí baterií a funkce zálohy zachová provoz budovy i v případě výpadku. Například s 20Ah baterií lze udržet provoz dalších 8 hodin. A navázané jsou i další funkce. Systém dokáže informovat uživatele o přepnutí na nouzový provoz a ztlumí osvětlení na 20 % intenzity, aby maximalizoval dobu zálohy.

Power supply 2022 1

Oblíbené tlačítko s měřením kvality vzduchu

Zatím poslední novinkou je Touch Pure CO₂ Tree. Dobře známé dotykové tlačítko měří teplotu, vlhkost a nyní i CO₂ v místnosti a poskytuje tak systému kompletní informace například pro automatické řízení ventilace. Není tak potřeba pořizovat dodatečné měřiče. Varianta je dostupná v Tree verzi.

Týdny novinek ale ještě nekončí. Na další se mohli Loxone Partneři a jejich zákazníci těšit již 10. listopadu. Vše pak vyvrcholí skvělým produktem 17. listopadu.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2023

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku