Chytré termostatické hlavice tado° garantují úsporu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Topná sezóna je díky teplému počasí ještě za dveřmi, ale co nevidět již zaťuká. Chytré termostaty tado° vám pomohou překonat náročnější období z hlediska spotřeby elektrické energie.

A protože si tado° za svými produkty stojí, v případě nespokojenosti vám garantuje vrácení peněz. Jak tato služba funguje se můžete dozvědět na produktových stránkách tado°.
V našem e-shopu jsme právě naskladnili chytré termostatické hlavice tado° v cenově výhodné variantě BASIC. Koupit můžete samostatně základní sadu, jednu hlavici nebo sadu dvou hlavic. A jaký je rozdíl mezi chytrým termostatem tado° V3+ a variantou Basic?
Ve srovnání s chytrou termostatickou hlavicí na radiátor V3+ varianta Basic nenabízí měření vlhkosti. Na jeho základě zobrazí aplikace tado° rady a tipy pro lepší kvalitu vzduchu v místnosti, přehled pylové situace a znečištění venkovního vzduchu. Také vám dá potřebné tipy, jak se např. vyhnout tvorbě plísní v místnostech
s vysokou vlhkostí.
Design a funkce varianty Basic jsou stejné, je ale vybaven zjednodušeným displejem, který umožňuje ruční nastavení teploty v rozsahu 19-25 °C přímo na termostatu. Nižší teploty se u Basic varianty nastavují v aplikaci. U klasické varianty lze přímo na termostatu nastavovat teploty v rozmezí 5-25 °C.

tado uspory 2022 1

Chytrá termostatická hlava tado° je kompatibilní téměř se všemi termostatickými ventily radiátorů a lze ji namontovat na výšku i naležato. Chytrá termostatická hlavice se připojuje bezdrátově k internetovému rozhraní Bridge. To vám umožní ovládat váš topný systém na dálku odkudkoli pomocí mobilní aplikace tado°. Termostatickou hlavici můžete rovněž ovládat ručně pomocí otočného knoflíku. Samozřejmostí je možnost deaktivace ručního ovládání v aplikaci (dětská pojistka).
Instalace termostatické hlavice je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Mobilní aplikace tado° vás provede krok za krokem nastavením. V případě problémů se neváhejte obrátit na naše technické oddělení, kde vám naši technici ochotně pomohou.

Produkty tado°, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost Elektro-System-Technik s.r.o.

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz
www.chytre-vytapeni-tado.cz

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2024

Číslo je zaměřené na spínací techniku, bezpečnost strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku