Chytré termostatické hlavice tado° garantují úsporu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Topná sezóna je díky teplému počasí ještě za dveřmi, ale co nevidět již zaťuká. Chytré termostaty tado° vám pomohou překonat náročnější období z hlediska spotřeby elektrické energie.

A protože si tado° za svými produkty stojí, v případě nespokojenosti vám garantuje vrácení peněz. Jak tato služba funguje se můžete dozvědět na produktových stránkách tado°.
V našem e-shopu jsme právě naskladnili chytré termostatické hlavice tado° v cenově výhodné variantě BASIC. Koupit můžete samostatně základní sadu, jednu hlavici nebo sadu dvou hlavic. A jaký je rozdíl mezi chytrým termostatem tado° V3+ a variantou Basic?
Ve srovnání s chytrou termostatickou hlavicí na radiátor V3+ varianta Basic nenabízí měření vlhkosti. Na jeho základě zobrazí aplikace tado° rady a tipy pro lepší kvalitu vzduchu v místnosti, přehled pylové situace a znečištění venkovního vzduchu. Také vám dá potřebné tipy, jak se např. vyhnout tvorbě plísní v místnostech
s vysokou vlhkostí.
Design a funkce varianty Basic jsou stejné, je ale vybaven zjednodušeným displejem, který umožňuje ruční nastavení teploty v rozsahu 19-25 °C přímo na termostatu. Nižší teploty se u Basic varianty nastavují v aplikaci. U klasické varianty lze přímo na termostatu nastavovat teploty v rozmezí 5-25 °C.

tado uspory 2022 1

Chytrá termostatická hlava tado° je kompatibilní téměř se všemi termostatickými ventily radiátorů a lze ji namontovat na výšku i naležato. Chytrá termostatická hlavice se připojuje bezdrátově k internetovému rozhraní Bridge. To vám umožní ovládat váš topný systém na dálku odkudkoli pomocí mobilní aplikace tado°. Termostatickou hlavici můžete rovněž ovládat ručně pomocí otočného knoflíku. Samozřejmostí je možnost deaktivace ručního ovládání v aplikaci (dětská pojistka).
Instalace termostatické hlavice je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Mobilní aplikace tado° vás provede krok za krokem nastavením. V případě problémů se neváhejte obrátit na naše technické oddělení, kde vám naši technici ochotně pomohou.

Produkty tado°, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost Elektro-System-Technik s.r.o.

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz
www.chytre-vytapeni-tado.cz

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2023

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

METRA BLANSKO zakázková výroba dle požadavků zákazníka AC a DC voltmetry a ampérmetry, otáčkoměry, vysokonapěťové děliče, převodníky elektrických veličin, proudové transformátory, revizní přístroje, multimetry, bočníky, kalibrace a servis. S přístroji Metra můžete spolehlivě měřit dalších 100 let.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku