Ušetřete s chytrými termostaty tado°!

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Mezi zákazníky, kteří hledali způsob, jak efektivně ušetřit náklady za vytápění, se chytré termostaty tado° rychle staly populárními. Především díky kvalitě provedení, designu a množstvím funkcí, které termostaty nabízejí.

Značka tado° si za svými produkty stojí a v případě, že nebudete spokojeni, garantuje vrácení celé částky, kterou jste za produkty utratili. Podle studie spotřebujete až o 31 % méně energie, a přesto stále optimálně vytápíte nebo ochlazujete svůj domov. tado° také automaticky reaguje na neustále se měnící počasí nebo detekuje otevřená okna. V tom případě vám problém notifikuje na mobilu, nebo v případě funkce Auto-Assist rovnou sníží teplotu.
Výjimečná funkce Geofencing rozpozná, jestli je někdo doma, nebo ne. To zajišťuje efektivní topení nebo chlazení jen když je to opravdu potřeba. A pokud se bavíme o chlazení, víte, že pomocí tado° můžete chytře ovládat i svoji klimatizaci?
Chytré termostaty tado° fungují s běžnými topnými systémy i radiátory (v balení termostatické hlavice najedete několik redukcí na ventil), klimatizacemi a tepelnými čerpadly. Instalace chytrých termostatů je velmi jednoduchá, stejně tak následné párování s aplikací a její ovládání. A pokud byste měli přeci jen problémy, obraťte se na nás a spolu najdeme řešení problému.

tado hlavice 2023 1
Máte-li chytrou domácnost, pak do ní můžete všechny produkty tado° jednoduše integrovat. Ovládání hlasem pomocí Siri, Google Assistant nebo Amazon Echo je samozřejmostí.

V současné době nabízíme dva typy produktů: základní termostaty tado° V3+ a také ekonomickou variantu BASIC. Ve srovnání s chytrým termostatem na radiátor V3+ varianta Basic nenabízí měření vlhkosti. Na jeho základě zobrazí aplikace tado° rady a tipy pro lepší kvalitu vzduchu v místnosti, přehled pylové situace a znečištění venkovního vzduchu. Také vám dá potřebné tipy, jak se např. vyhnout tvorbě plísní v místnostech s vysokou vlhkostí. Design a funkce varianty Basic jsou stejné, ale je vybaven zjednodušeným displejem, který umožňuje ruční nastavení teploty v rozsahu 19–25 °C na termostatu. Nižší teploty se u Basic varianty nastavují v aplikaci. U klasické varianty lze přímo na termostatu nastavovat teploty v rozmezí 5–25 °C.

tado hlavice 2023 2

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz
www.chytre-vytapeni-tado.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku