Vytápějte úsporně s chytrými termostaty tado°

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nová topná sezóna bude vzhledem k energetické krizi a razantnímu zvyšování cen i z finančního pohledu poměrně „tuhá“. Právě teď, kdy topení nevyužíváme, je nejlepší čas na jeho vylepšení tak, abychom dosáhli maximální úspory za energie.

Avšak ne na úkor tepelného komfortu. Právě s tím vám pomohou chytré termostaty německé značky tado°.

S chytrými termostaty tado° ušetříte náklady na vytápění a získáte detailní přehled o celkové spotřebě v bytě, rodinném domě ale i v kancelářích či veřejných prostorech. Chytré termostaty disponují měřením teploty a vlhkosti a také inteligentním rozpoznáním otevřeného okna. Pomocí funkce sledování polohy vašeho mobilního telefonu (Geofencing) vám tado° připomene, abyste ztlumili topení, když odchází poslední osoba z domova, a zapnuli ho včas, než přijde první. Geofencing spolu s vyspělým algoritmem řízení teploty dokáže ušetřit až 31 % nákladů na vytápění!
Pomocí funkce Smart Schedule (chytrý harmonogram) naplánujete požadované denní a noční teploty v časových blocích zvyklostí. tado° bere v úvahu i místní předpovědi počasí. Odpovídajícím způsobem tak, s ohledem na úsporu energie, přizpůsobuje topení a chlazení.

tado 2022 2
Produkty tado° můžete snadno začlenit do vaší chytré domácnosti: použijte hlasové asistenty Siri, Google Assistant nebo Amazon Echo, vytvářejte aplety pomocí IFTTT nebo začleňte tado° do systému eNet Smart Home.

tado° podle vašich potřeb

Vždy potřebujete nejprve základní sadu, ve které najdete kromě samotného termostatu i internetové rozhraní Bridge pro vzájemnou komunikaci mezi termostatem a vaším mobilem. Následně můžete k základní sadě přidat až 25 zařízení a až 100 uživatelů.

tado 2022 3

Ovládejte i klimatizaci

Jednoduše vyměňte dálkový ovladač klimatizace za tado° a ovládejte ji kdykoli a odkudkoli. Ušetřete více energie s chytrými funkcemi tado°. Ve všech místnostech vybavené chytrou regulací klimatizace tado° lze nastavovat teplotu individuálně pomocí jedné aplikace.
tado° je kompatibilní s většinou výrobců klimatizací.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás s důvěrou kontaktovat: Elektro-System-Technik s.r.o., oficiální dodavatel značky tado° v ČR.

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz
www.chytre-vytapeni-tado.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku