Ecofit – Smart retrofit

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Schneider Electric je v současnosti největším výrobcem výkonových jističů nízkého napětí na světě. Spolu s dodávkami nových přístrojů zajišťujeme rovněž komplexní servisní služby, jejichž nedílnou součástí v posledních letech je použití těchto jističů v oblasti modernizace „retrofitu" jističů, které se dostanou za hranici své životnosti.

Tato služba umožňuje dosáhnout výrazných investičních úspor a zároveň minimalizovat dobu provozní odstávky spojenou s výměnou jističe.

retrofit eco

Retrofit jističů nn

K dispozici je několik desítek typových řešení modernizace výkonových jističů nn typů: Masterpact M, IZM, AMT, VMT, J2UX, AR, ARV, Apena, Spectronic S, SR SACE instalovaných v České a Slovenské republice od roku 1950 až do současností. Retrofit nn se provádí za použití osvědčených vzduchových a kompaktních výkonových jističů typu Masterpact NW a Compact NS, NSX v pevném i výsuvném provedení. Tyto jističe díky použité technologii, svým parametrům a vlastnostem zajišťují vysoký standard z hlediska bezpečnosti, životnosti a spolehlivosti elektrické instalace. Navíc, díky použitým řídícím jednotkám spouští Micrologic řady 2.0E a vyšší, je vytvořen základní předpoklad pro možnost měření daného odběrového uzlu a získat tak základní údaje pro plán úspor.

Parametry nadstandardní výbavy:

  • Komunikační modul BSCM a Ethernetové rozhraní IFE s 5 webovými stránkami pro: Monitorování, ovládání, diagnostiku, údržbu a nastavení
  • ULP kabel, nano router (wi-fi připojení) nebo
  • Redukce micro USB/USB, adaptér USB ethernet + kabel RJ45/RJ45 (kabelové připojení)
  • Tablet

Akční nabídka dále zahrnuje:
Bezplatnou identifikaci zařízení v místě instalace a zpracování nabídky. Bezplatnou montáž a dopravu na místo určení (v rámci České republiky).


V případě vašeho zájmu o zpracování nabídky se prosím obraťte na:
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 603 884 332, 603 577 315
www.schneider-electric.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku