Virtuální veletrh Eaton 2021

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Eaton připravila pro své zákazníky i všechny další, kdo se zajímají o novinky od společnosti Eaton, virtuální veletrh. Ten proběhne v termínu od 23. listopadu do 3. prosince a registrovat se můžete již nyní.

Program veletrhu nabídne odborně technická školení, přednášky, video hovory a chat s odborníky a obchodními zástupci a potěší tak všechny, kdo se chtějí dále vzdělávat a prohlubovat své znalosti. Budete mít možnost podívat se také do výrobního závodu Eaton v Suchdole nad Lužnicí nebo si popovídat s vývojáři v Evropském inovačním centru v Roztokách u Prahy. „Společnost Eaton vždy aktivně pracuje na tom, aby měla přímý kontakt se svými zákazníky a dodávala jim zajímavé informace a podporovala je v dalším vzdělávání,“ říká Ĺuboš Reviľák, manažer marketingu pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti Eaton. „Kromě oblíbené série tematických workshopů Eaton Online Tour, které právě probíhají, jsme pro naše zákazníky připravili také virtuální veletrh, kde se dozví více o našich novinkách a výrobcích, poznají různé aspekty společnosti Eaton a kde budou v přímém kontaktu s našimi odbchodníky a pracovníky technické podpory.

eaton vv 2021 1
V rámci veletrhu živě vystoupí odborníci společnosti Eaton, na které se můžete těšit 23. listopadu a 30. listopadu přímo ve virtuálním „Přednáškovém sále“. V celodenním bloku odborně technických školení se dozvíte novinky na témata jako instalační přístroje, automatizace s programovatelným relé easy E4, vysokonapěťové rozváděče s technologií SF6-free, chytrá elektroinstalace GoWireless, výběr vhodného průmyslového stykače, nouzové osvětlení, záložní napájení pomocí UPS. Seznámíte se také s aktivitami Evropského inovačního centra společnosti Eaton v Roztokách u Prahy. To se zaměřuje na to, aby výrobky a služby společnosti Eaton byly efektivnější, bezpečnější a udržitelnější. Centrum je součástí globální skupiny Corporate Research and Technology a hraje klíčovou roli v oblasti výzkumu a vývoje společnosti Eaton. Součástí veletrhu bude také virtuální návštěva zmíněného závodu v Suchdole na Lužnicí.
Na veletrhu se můžete těšit také na sedm virtuálních stánků, kde najdete zajímavé tematické nahrávky, novinky ze světa společnosti Eaton, materiály a informace o produktech, videotutoriály a mnoho dalšího. Velký prostor bude věnován tomu, abyste mohli komunikovat s odborníky a obchodními zástupci společnosti Eaton a to prostřednictvím video hovorů nebo online chatu. „Celkově jsme se snažili koncipovat veletrh tak, aby účastníci získali nové informace a to formou, která je co nejvíce podobná normálnímu veletrhu. Soustředíme se proto na možnost kontaktu mezi účastníky a pro odlehčení jsme také připravili soutěž o dárkové poukazy od společnosti Husky,“ dodává Ĺuboš Reviľák.

EATON Elektrotechnika, s.r.o.
Tel.: +420 267 990 440
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.eaton.cz

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2022

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Nadcházející webináře

Zajímavé odkazy

Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Monitorovací systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.

Najdete nás na Facebooku