Virtuální veletrh Eaton 2021

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Eaton připravila pro své zákazníky i všechny další, kdo se zajímají o novinky od společnosti Eaton, virtuální veletrh. Ten proběhne v termínu od 23. listopadu do 3. prosince a registrovat se můžete již nyní.

Program veletrhu nabídne odborně technická školení, přednášky, video hovory a chat s odborníky a obchodními zástupci a potěší tak všechny, kdo se chtějí dále vzdělávat a prohlubovat své znalosti. Budete mít možnost podívat se také do výrobního závodu Eaton v Suchdole nad Lužnicí nebo si popovídat s vývojáři v Evropském inovačním centru v Roztokách u Prahy. „Společnost Eaton vždy aktivně pracuje na tom, aby měla přímý kontakt se svými zákazníky a dodávala jim zajímavé informace a podporovala je v dalším vzdělávání,“ říká Ĺuboš Reviľák, manažer marketingu pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti Eaton. „Kromě oblíbené série tematických workshopů Eaton Online Tour, které právě probíhají, jsme pro naše zákazníky připravili také virtuální veletrh, kde se dozví více o našich novinkách a výrobcích, poznají různé aspekty společnosti Eaton a kde budou v přímém kontaktu s našimi odbchodníky a pracovníky technické podpory.

eaton vv 2021 1
V rámci veletrhu živě vystoupí odborníci společnosti Eaton, na které se můžete těšit 23. listopadu a 30. listopadu přímo ve virtuálním „Přednáškovém sále“. V celodenním bloku odborně technických školení se dozvíte novinky na témata jako instalační přístroje, automatizace s programovatelným relé easy E4, vysokonapěťové rozváděče s technologií SF6-free, chytrá elektroinstalace GoWireless, výběr vhodného průmyslového stykače, nouzové osvětlení, záložní napájení pomocí UPS. Seznámíte se také s aktivitami Evropského inovačního centra společnosti Eaton v Roztokách u Prahy. To se zaměřuje na to, aby výrobky a služby společnosti Eaton byly efektivnější, bezpečnější a udržitelnější. Centrum je součástí globální skupiny Corporate Research and Technology a hraje klíčovou roli v oblasti výzkumu a vývoje společnosti Eaton. Součástí veletrhu bude také virtuální návštěva zmíněného závodu v Suchdole na Lužnicí.
Na veletrhu se můžete těšit také na sedm virtuálních stánků, kde najdete zajímavé tematické nahrávky, novinky ze světa společnosti Eaton, materiály a informace o produktech, videotutoriály a mnoho dalšího. Velký prostor bude věnován tomu, abyste mohli komunikovat s odborníky a obchodními zástupci společnosti Eaton a to prostřednictvím video hovorů nebo online chatu. „Celkově jsme se snažili koncipovat veletrh tak, aby účastníci získali nové informace a to formou, která je co nejvíce podobná normálnímu veletrhu. Soustředíme se proto na možnost kontaktu mezi účastníky a pro odlehčení jsme také připravili soutěž o dárkové poukazy od společnosti Husky,“ dodává Ĺuboš Reviľák.

EATON Elektrotechnika, s.r.o.
Tel.: +420 267 990 440
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.eaton.cz

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2024

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.

Najdete nás na Facebooku