Virtuální veletrh Eaton 2021

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Eaton připravila pro své zákazníky i všechny další, kdo se zajímají o novinky od společnosti Eaton, virtuální veletrh. Ten proběhne v termínu od 23. listopadu do 3. prosince a registrovat se můžete již nyní.

Program veletrhu nabídne odborně technická školení, přednášky, video hovory a chat s odborníky a obchodními zástupci a potěší tak všechny, kdo se chtějí dále vzdělávat a prohlubovat své znalosti. Budete mít možnost podívat se také do výrobního závodu Eaton v Suchdole nad Lužnicí nebo si popovídat s vývojáři v Evropském inovačním centru v Roztokách u Prahy. „Společnost Eaton vždy aktivně pracuje na tom, aby měla přímý kontakt se svými zákazníky a dodávala jim zajímavé informace a podporovala je v dalším vzdělávání,“ říká Ĺuboš Reviľák, manažer marketingu pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti Eaton. „Kromě oblíbené série tematických workshopů Eaton Online Tour, které právě probíhají, jsme pro naše zákazníky připravili také virtuální veletrh, kde se dozví více o našich novinkách a výrobcích, poznají různé aspekty společnosti Eaton a kde budou v přímém kontaktu s našimi odbchodníky a pracovníky technické podpory.

eaton vv 2021 1
V rámci veletrhu živě vystoupí odborníci společnosti Eaton, na které se můžete těšit 23. listopadu a 30. listopadu přímo ve virtuálním „Přednáškovém sále“. V celodenním bloku odborně technických školení se dozvíte novinky na témata jako instalační přístroje, automatizace s programovatelným relé easy E4, vysokonapěťové rozváděče s technologií SF6-free, chytrá elektroinstalace GoWireless, výběr vhodného průmyslového stykače, nouzové osvětlení, záložní napájení pomocí UPS. Seznámíte se také s aktivitami Evropského inovačního centra společnosti Eaton v Roztokách u Prahy. To se zaměřuje na to, aby výrobky a služby společnosti Eaton byly efektivnější, bezpečnější a udržitelnější. Centrum je součástí globální skupiny Corporate Research and Technology a hraje klíčovou roli v oblasti výzkumu a vývoje společnosti Eaton. Součástí veletrhu bude také virtuální návštěva zmíněného závodu v Suchdole na Lužnicí.
Na veletrhu se můžete těšit také na sedm virtuálních stánků, kde najdete zajímavé tematické nahrávky, novinky ze světa společnosti Eaton, materiály a informace o produktech, videotutoriály a mnoho dalšího. Velký prostor bude věnován tomu, abyste mohli komunikovat s odborníky a obchodními zástupci společnosti Eaton a to prostřednictvím video hovorů nebo online chatu. „Celkově jsme se snažili koncipovat veletrh tak, aby účastníci získali nové informace a to formou, která je co nejvíce podobná normálnímu veletrhu. Soustředíme se proto na možnost kontaktu mezi účastníky a pro odlehčení jsme také připravili soutěž o dárkové poukazy od společnosti Husky,“ dodává Ĺuboš Reviľák.

EATON Elektrotechnika, s.r.o.
Tel.: +420 267 990 440
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.eaton.cz

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl kveten 2022

ElektroPrůmysl.cz, květen 2022

Číslo je zaměřené především na konektorovou techniku a kabelovou konfekci.

Zajímavé odkazy

Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Nastavte si své Centrum preferencí a získejte třeba SMART TV Tím, že více specifikujete oblasti zájmů ve svém profilu, vás automaticky zařadíme do slosování o hodnotné ceny.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku