Platforma TECH MASTER EVENT

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Máte projekty, které byste chtěli ukázat světu? Hledáte inovativní a kreativní platformu, která vám to umožní? Webové stránky Tech Master Event jsou trefou do černého!

Jsou perfektní pro adepty světa technologií, kteří rádi experimentují a tvoří.
Náš tým neustále přichází se stále zajímavějšími způsoby, jak předkládat projekty, a proto jsme vytvořili celoroční technický turnaj Tech Master Event Tournament '24. Je to skvělá příležitost pro všechny, kdo se chtějí stát mistry v různých kategoriích (např. Mistr vzdělávání, Mistr Arduino Cloud nebo Mistr renovace).
Své projekty přihlašují lidé z celého světa – z Evropy, Afriky, Asie a dalších kontinentů! Netrapte se tím, že teprve začínáte. Všechno je to o kreativitě! Autoři nejlepších nápadů získají nejen finanční odměny, ale také slávu a uznání. Nechte svět objevit vaši genialitu, je čas na vašich pět minut!

Who are we 2024 1
Tech Master Event je projekt polské společnosti Transfer Multisort Elektronik, která je jedním z největších světových dodavatelů elektrických a elektronických součástek, dílenského vybavení a průmyslové automatizace.

Jste připraveni na výzvy? Podívejte se na techmasterevent.com a popusťte uzdu své fantazii a kreativitě – mistrovské tituly čekají právě na vás!

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku