Panasonic otevírá webovou akademii – WAPIC

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Podzimní seriál technických on-line seminářů. V rámci průmyslové divize firmy Panasonic byly dříve jednotlivé výrobkové skupiny (např. elektronické součástky, senzory, svařovací roboty, osazovací automaty, řídicí systémy apod.) zastoupeny různými prodejními kanály.

Panasonic nyní tyto produktové skupiny slučuje do jednoho širokého portfolia a všechny s průmyslem související aktivity budou nově zastřešeny značkou Panasonic Industry. Tomuto tématu, včetně představení produktových skupin, služeb a klíčových projektů, se bude věnovat podzimní seriál virtuálních seminářů WAPIC (Webová Akademie Panasonic Industry Czech).

Seriál on-line seminářů naplánovaný na podzimní měsíce představí klíčovou část portfolia. Začínáme 22. září a vždy v úterý dopoledne a ve čtvrtek odpoledne bude na stole stejné téma. Vždy v půlhodinovém vstupu se bude pozornost věnovat konkrétnímu tématu zakončené blokem otázek a odpovědí.

WAPIC 2020 cl

Témata virtuálních seminářů WAPIC

 • 22. 9. / 24. 9. – Panasonic Industry - portfolio výrobků pro průmysl
 • 29. 9 / 1. 10. – Detekce, měření a bezpečnost – Optické a laserové senzory a bezpečnostní závory
 • 13. 10. / 15. 10. – Polovodičová relé - PhotoMos
 • 20. 10. / 22. 10. – Baterie a akumulátory pro průmyslové použití
 • 3. 11. / 5. 11. – Produkty a systémy pro elektromobilitu
 • 10. 11. / 12. 11. – Servomotory
 • 24. 11. / 26. 11.– Infračervené senzory - PIR
 • 1. 12. / 3. 12. – Systémy laserové popisování
 • 8. 12. / 10. 12. – Laserové svařování

Každý se může přihlásit v termínu, který mu bude lépe vyhovovat. Bude zde dostatek prostoru představit Panasonic Industry jako inovativní společnost poskytující kvalitní produkty i služby pro široké spektrum průmyslových oborů.
Více informací je k dispozici na našich stránkách. Můžete nám poslat e-mail nebo zavolat a my vás budeme informovat o konkrétních termínech a tématech s dostatečným předstihem.
Registrujte se, prosím, na konkrétní seminář prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více informací je k dispozici na našich stránkách.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku