B&R na veletrhu AMPER představí nové HMI s názvem mapp View

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

B&R využije příležitosti letošního veletrhu AMPER k představení svého nového HMI řešení s názvem mapp View a předvede široké možnosti webových technologií ve vývojovém prostředí Automation Studio.

Mezi další inovace v průmyslové automatizaci, které můžete vidět na stánku B&R (hala V / stánek 5.02), patří například nová generace operátorských panelů s montáží na přírubu nebo nová řešení funkční bezpečnosti včetně inteligentních světelných závor.

B&R mapp View otevírá široké možnosti pro vývoj a design nových HMI aplikací. Přináší aplikačním technikům všechny potřebné nástroje k tvorbě robustních a intuitivních vizualizací postavených na webových technologiích, a to bez nutné znalosti HTML5, CSS nebo JavaScript.

BR amper

Automation Panel 5000

Automation Panel 5000 představuje novou generaci operátorských panelů s montáží na přírubu, které posouvají hranice flexibility a modularity. Tyto panely jsou dostupné s krytím IP65 v mnoha různých velikostech a variantách.

Zabezpečená vzdálená správa

Extrémně kompaktní řídicí systémy X20, nástroje pro zabezpečenou vzdálenou údržbu, nové operátorské panely s multitouch ovládáním nebo nové koncepty funkční bezpečnosti založené na inteligentních světelných závorách připojených na sběrnici jsou jen další příklady z vystavovaných novinek.

Více naleznete na: www.br-automation.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2022

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku