B&R na veletrhu AMPER představí nové HMI s názvem mapp View

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

B&R využije příležitosti letošního veletrhu AMPER k představení svého nového HMI řešení s názvem mapp View a předvede široké možnosti webových technologií ve vývojovém prostředí Automation Studio.

Mezi další inovace v průmyslové automatizaci, které můžete vidět na stánku B&R (hala V / stánek 5.02), patří například nová generace operátorských panelů s montáží na přírubu nebo nová řešení funkční bezpečnosti včetně inteligentních světelných závor.

B&R mapp View otevírá široké možnosti pro vývoj a design nových HMI aplikací. Přináší aplikačním technikům všechny potřebné nástroje k tvorbě robustních a intuitivních vizualizací postavených na webových technologiích, a to bez nutné znalosti HTML5, CSS nebo JavaScript.

BR amper

Automation Panel 5000

Automation Panel 5000 představuje novou generaci operátorských panelů s montáží na přírubu, které posouvají hranice flexibility a modularity. Tyto panely jsou dostupné s krytím IP65 v mnoha různých velikostech a variantách.

Zabezpečená vzdálená správa

Extrémně kompaktní řídicí systémy X20, nástroje pro zabezpečenou vzdálenou údržbu, nové operátorské panely s multitouch ovládáním nebo nové koncepty funkční bezpečnosti založené na inteligentních světelných závorách připojených na sběrnici jsou jen další příklady z vystavovaných novinek.

Více naleznete na: www.br-automation.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2024

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku