Trasování kabelů snadno a efektivně

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Léto, teplo, sucho, efektivní trasování kabelů. Pro tohle období je velmi aktuální téma trasování podzemního vedení, kabelů. A jelikož evidujeme v tomhle období zvýšenou poptávku po trasovačích podzemního vedení, kabelů.

Posíláme také typ na vhodný produkt pro tuto oblast a tím je Amprobe UAT 600.
Trasovače podzemního vedení řady Amprobe UAT 600 slouží k bezpečné lokalizaci a trasování podzemního vedení jak elektrického, tak i ostatních sítí a s využitím A rámu i k hledání poruch pláště kabelů a zemních spojení.

Vlastnosti a funkce trasovačů Amprobe UAT 600:

 • Bezpečnostní kategorie CAT IV 600 V pro práci s kabely pod napětím.
 • Vyhledává podzemní vodiče, kabely a potrubí pod napětím i vypnuté.
 • Přesné vyhledání inženýrských sítí a mimořádně rychlá měřící a zvuková odezva.
 • Dodává se jako kompletní sada připravená k použití.
 • Pokročilá technologie a zpracování digitálních signálů umožňuje sledování mnohem rychleji, přesněji a jednoznačněji než standardní lokátory:
  - Levo / pravé navádění citlivé na vzdálenost vede uživatele k přesnému umístění podzemních inženýrských sítí a eliminuje „slepé" vyhledávání vedení /potrubí.
 • Poloautomatické řízení zisku rychle detekuje sledovací signál a umožňuje přesné nastavení citlivosti přijímače.
 • Signál z nadzemních vedení, hlučný signál a upozornění na sítě v malé hloubce.

 Amprobe UAT 600.2021 2

Měření hloubky:

• Silný zkušební signál generovaný 10wattovým proměnným výstupem vysílače pro spolehlivou lokalizaci hloubky a vzdálenosti.
• Měření hloubky v aktivním režimu až do 6 m.

Více o tomto produktu (včetně ceny). Najdete na našem webu.
V případě zájmu o předvedení přístroje v akci. Nás neváhejte kontaktovat dopovědí na tento e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pokud Vám stačí pouze video. Najdete ho na našem youtube kanálu nebo zde:

Pokud máte další dotazy nebo hledáte něco jiného z oblasti měřících přístrojů, také nás neváhejte kontaktovat. V našem sortimentu máme několik stovek měřících přístrojů pro různé oblasti. Možná je mezi nimi i ten, který zrovna potřebujete. 😊 Pohodové léto přeje Blue panther s. r. o. – měřící přístroje nejen pro profesionály.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, leden 2023

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Zajímavé odkazy

Již 30 let měříte s námi - Blue Panther Dodávky měřicích přístrojů, multimetry, osciloskopy, termokamery, revizní přístroje, zkoušečky, analyzátory a jiné od výrobců Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Teledyne LeCroy, Schleich, Elspec, Extech a dalších.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku