Bezpečnost pro kompaktní krokové motory

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kompaktní krokové pohony ACOPOSmicro se od nynějška dodávají s funkcí Safe Torque Off (STO). Tato bezpečnostní funkce se stává postupně součástí standardní výbavy všech zesilovačů ACOPOSmicro.

Pro spolehlivé zastavení a pro zabránění neočekávaného rozběhu integrovala společnost B&R do krokových pohonů ACOPOSmicro bezpečnostní impulzové blokování. Podle vnějšího zapojení lze dosáhnout bezpečnostních klasifikací SIL2 / PLd / kat. 3.

Safety for compact stepper motors

Funkce zastavení kategorie 0

Bezpečné impulzové blokování přeruší přívod energie k pohonu. Protože se již nemůže vytvořit žádný elektrický točivý moment, pohon se zastaví. Tím jsou splněny požadavky pro zabránění nečekaného rozběhu podle normy EN 1037 a také požadavky týkající se funkcí zastavení kategorie 0 podle normy EN 60204-1, stejně jako požadavky vztahující se k bezpečnostní funkci STO podle normy EN 61800-5-2.

Další informace naleznete na internetových stránkách www.br-automation.com.

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2024

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku