Bezpečnost pro kompaktní krokové motory

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kompaktní krokové pohony ACOPOSmicro se od nynějška dodávají s funkcí Safe Torque Off (STO). Tato bezpečnostní funkce se stává postupně součástí standardní výbavy všech zesilovačů ACOPOSmicro.

Pro spolehlivé zastavení a pro zabránění neočekávaného rozběhu integrovala společnost B&R do krokových pohonů ACOPOSmicro bezpečnostní impulzové blokování. Podle vnějšího zapojení lze dosáhnout bezpečnostních klasifikací SIL2 / PLd / kat. 3.

Safety for compact stepper motors

Funkce zastavení kategorie 0

Bezpečné impulzové blokování přeruší přívod energie k pohonu. Protože se již nemůže vytvořit žádný elektrický točivý moment, pohon se zastaví. Tím jsou splněny požadavky pro zabránění nečekaného rozběhu podle normy EN 1037 a také požadavky týkající se funkcí zastavení kategorie 0 podle normy EN 60204-1, stejně jako požadavky vztahující se k bezpečnostní funkci STO podle normy EN 61800-5-2.

Další informace naleznete na internetových stránkách www.br-automation.com.

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2022

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku