Jako dceřiná společnost firmy Eaton je Eaton Crouse-Hinds vedoucí společností v oblasti ochrany proti výbuchu. Stále více s ohledem na technický pokrok vyvíjí a vyrábí širokou škálu výrobků, která splňuje všechny požadavky moderní elektroinstalační techniky v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Válcové signální sloupky jsou osvědčeným indikačním prvkem bezpečnostního a ovládacího řetězce zejména obráběcích strojů. Svitem svých optických modulů nebo zvukem modulů akustických spolehlivě zobrazují stav prováděné operace nebo důrazně upozorňují na vznik případné krizové situace.

Firma Castell Safety již více než 90 let vyrábí systém chyceného klíče (Trapped key interlocking). Tento systém Vám zaručí, že budete mít bezpečnost zaměstnanců i strojů pod kontrolou. Pomocí tzv. klíčových pastí zajistíte, že bude vždy postupováno dle stanoveného bezpečnostního procesu a ten nemůže být nikterak obcházen, či zkrácen.

Oslní jak svým elegantním vzhledem, tak extrémní svítivostí. Nové modulární sloupky Harmony XVU slouží ke světelné a zvukové signalizaci. Díky prokazatelně nejvyšší svítivosti na trhu dokážou nyní zajistit ještě lepší kontrolu nad všemi svěřenými procesy a stroji.

Použitím termínu „izolační rukavice" se označují rukavice zajišťující pouze elektrickou ochranu. Použitím termínu „kombinované rukavice" se označují rukavice zajišťující elektrickou a mechanickou ochranu. Níže uvedené údaje jsou uváděny pouze jako rady pro údržbu, kontrolu, přezkoušení a používání rukavic po jejich nákupu.

Řada elektrických zařízení vyžaduje pružné vodivé propojky, ať již pro trvalé vedení proudu nebo pro uzemnění. V těchto aplikacích se využívají vodiče z měděných splétaných pásků, lan nebo lamel. Využití najdou všude, kde je nutné vodivě propojit pohyblivé části zařízení nebo části, kde dochází k mechanickým rázům či vibracím.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku