Signální výstražná svítidla mají své definované barvy odpovídající smyslu a významu potřebné informace nebo varování. V případě, kdy je nutné použít více barev, musí být použito několik signálních optických prvků nebo signální sloupky s více barvami.

Signalizační světla jsou důležitým prvkem při rychlém přenosu informací v běžném provozu. Na trhu existuje mnoho typů signalizačních světel a pro bezproblémové používání v každodenním nasazení je důležité vybrat to pravé pro vaši konkrétní aplikaci.

Pojistky jsou důležitým prvkem elektrických sítí a informace o jejich stavu je významná pro spolehlivou dodávku elektrické energie i bezporuchový provoz spotřebičů. Úkolem pojistek je ochrana sítí a obvodů před účinky zkratových proudů při náhodně vznikajících zkratech.

Italský výrobce signálních zařízení – firma SIRENA S.p.A. doplnila svou nabídku o produkty s redukovanými technickými vlastnostmi a možnostmi. Vychází tak vstříc požadavkům zákazníků, kteří mají zájem použít jejich signální prvek, ale reálně nevyužijí všechny možnosti základní verze.

Společnost Thomas & Betts (v současnosti člen skupiny ABB) má dlouholetou tradici ve výrobě konektorů, komponentů pro svazkování, zajištění a uchycení kabelů. Byla založena v roce 1898 dvěma inženýry Robertem M. Thomasem a Hobartem D. Bettsem, spolužáky z Princeton University v USA.

Jako dceřiná společnost firmy Eaton je Eaton Crouse-Hinds vedoucí společností v oblasti ochrany proti výbuchu. Stále více s ohledem na technický pokrok vyvíjí a vyrábí širokou škálu výrobků, která splňuje všechny požadavky moderní elektroinstalační techniky v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2022

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku