Novinky Loxone: Dotykové tlačítko na míru a malá řídicí jednotka do hotelů a bytových domů

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Loxone představil nové produkty i verzi softwaru. Dotykové tlačítko Touch Pure Flex odpovídá na individuální potřeby hotelů. Možnosti inteligentní automatizace rozšiřuje i malá řídicí jednotka Miniserver Compact. Zjistěte, jaké jsou největší novinky letošního roku.

Touch Pure Flex

Nejuniverzálnější dotykové tlačítko je takové, které se přizpůsobí individuálním potřebám. Nový Touch Pure Flex je perfektní pro hotelové pokoje. S ikonkami či popisky je intuitivnější právě pro hosty, kteří se s ovládáním Loxone dříve nesetkali. Touch Pure Flex respektuje individuální potřeby projektu – rozložení, ikony a jejich funkce lze přednastavit v online konfigurátoru, v Loxone tlačítko vyrobí na míru (laserová technologie) a po doručení je prakticky připravené k použití – konfigurace funkcí je již hotová na míru. Vše o tlačítku Touch Pure Flex zde.

Miniserver Compact

Tahle zelená krabička zabere jen 6 pozic v rozvaděči, přesto si poradí s mnoha úlohami automatizace. Loxone tuto další řídicí jednotku vyvinul jako ideální řešení například pro hotely. V kompaktním provedení spojuje Miniserver, Air Base Extensionem, Tree Extension a Audioserver. Disponuje technologiemi Link, Air, Tree, Tree Turbo, relé a digitální vstupy. Vše o Miniserveru Compact zjistíte zde.

tl Loxone 2022 1

Loxone Config & App 13

Software nezůstal pozadu a rovněž přinesl nové užitečné funkce. Co je API Connector, Air Diagnostika nebo Řízení denního světla? Nová funkce Multiplikátor projektu dokáže přenést konfiguraci jednoho Miniserveru na spoustu dalších. Intercom Trust umožňuje využít jeden Intercom pro více bytů. Všechny novinky softwaru zde.

Aktualizace Audioserveru

Centrální bod inteligentního audia přišel s novými Dynamickými skupinami, službou Spotify Connect a možností Multi Line-In. Poznejte novou verzi zde.

Více informací o Loxone naleznete na www.loxone.com/cscz/.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, leden 2023

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Již 30 let měříte s námi - Blue Panther Dodávky měřicích přístrojů, multimetry, osciloskopy, termokamery, revizní přístroje, zkoušečky, analyzátory a jiné od výrobců Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Teledyne LeCroy, Schleich, Elspec, Extech a dalších.

Najdete nás na Facebooku