Nová časová relé Zelio Time RE17 s unikátním mikrokontrolérem

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kdo chce uspět, musí jít s dobou. Je přirozené chtít to nejlepší – ať už se jedná o velký automobil nebo malé relátko. Schneider Electric proto nelení a uvádí na trh novou řadu časových relé Zelio Time RE17, která nahrazuje stávající „RE11".

Časová relé Zelio Time RE17 vynikají především snadným ovládáním. Nastavení času lze provést intuitivně a bez nástrojů obvykle potřebných pro jemné doladění. U všech typů je navíc k dispozici transparentní plombovatelný kryt, který přístroj chrání před nepovolenou manipulací a přenastavením.

zelio time

Řada Zelio Time RE17 nabízí relé jednofunkční, dvoufunkční a multifunkční. Časový rozsah je možné nastavit od 0,1 s až do 100 h. Všechna zmíněná provedení se vyrábějí buď s 8A reléovým nebo 0,7A polovodičovým výstupem. Vybrat si lze také z širokého rozsahu napájecího napětí – od 24 do 240 V. Dokonalé přesnosti a spolehlivosti je pak docíleno díky nové technologii s unikátním mikrokontrolérem.

Designově byla nová časové relé Zelio Time RE17 sjednocena s kontrolními a měřicími relé Zelio Control, což jednoznačně přispěje k jednotnému vzhledu celého rozváděče. Schéma zapojení a funkční diagramy jsou pak umístěny přímo na boční straně přístroje.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Schneider Electric
Zákaznické centrum
Tel.: 382 766 333
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schneider-electric.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2024

Číslo je zaměřené na spínací techniku, bezpečnost strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku