Nová časová relé Zelio Time RE17 s unikátním mikrokontrolérem

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kdo chce uspět, musí jít s dobou. Je přirozené chtít to nejlepší – ať už se jedná o velký automobil nebo malé relátko. Schneider Electric proto nelení a uvádí na trh novou řadu časových relé Zelio Time RE17, která nahrazuje stávající „RE11".

Časová relé Zelio Time RE17 vynikají především snadným ovládáním. Nastavení času lze provést intuitivně a bez nástrojů obvykle potřebných pro jemné doladění. U všech typů je navíc k dispozici transparentní plombovatelný kryt, který přístroj chrání před nepovolenou manipulací a přenastavením.

zelio time

Řada Zelio Time RE17 nabízí relé jednofunkční, dvoufunkční a multifunkční. Časový rozsah je možné nastavit od 0,1 s až do 100 h. Všechna zmíněná provedení se vyrábějí buď s 8A reléovým nebo 0,7A polovodičovým výstupem. Vybrat si lze také z širokého rozsahu napájecího napětí – od 24 do 240 V. Dokonalé přesnosti a spolehlivosti je pak docíleno díky nové technologii s unikátním mikrokontrolérem.

Designově byla nová časové relé Zelio Time RE17 sjednocena s kontrolními a měřicími relé Zelio Control, což jednoznačně přispěje k jednotnému vzhledu celého rozváděče. Schéma zapojení a funkční diagramy jsou pak umístěny přímo na boční straně přístroje.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Schneider Electric
Zákaznické centrum
Tel.: 382 766 333
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schneider-electric.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, únor 2024

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku, nouzové osvětlení, software v automatizační technice, elektrotechnice a energetice.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku