Kabelová punčoška s rychlospojem RUNPO Z

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Volně otáčivá patentovaná kabelová punčoška RUNPOTEC RUNPO Z by neměla chybět ve vaší výbavě, pokud často protahujete kabely. Eliminuje protáčení kabelu a díky rychlospoji umožňuje připojení a protahování kabelu během několika vteřin.

Runpo Z je konstruována z odolné nerezové oceli, což jí poskytuje dlouhou životnost a dostatečnou pevnost pro práci v náročných prostředích. Celková zatížitelnost je až 200 kg!
Punčošky RUNPO Z nabízíme ve třech typech provedení pro kabely o průměru:

  • 4–6 mm s délkou úpletu 280 mm;
  • 6–9 mm s délkou úpletu 310 mm;
  • 9–15 mm s délkou úpletu 460 mm.

K tomu můžete dokoupit ještě samostatný adaptér Runpo Z pro napojení jiných kabelových punčošek se závitem RTG 6.
Kabelová punčoška RUNPO Z je ideálním doplňkem pro protahovací pera RUNPOTEC se závitem RTG 6 mm: RUNPO 1, RUNPO 5, GF3, GF4.5, GF6 a RUNPOSTICKS, opatřených otáčivou špičkou o okem RG – RUNPOGLEITER.

runpo z puncoska 2023 2
Celý sortiment kabelových punčošek najdete v hlavním katalogu RUNPOTEC a zakoupíte v e-shopu výhradního dodavatele, společnosti EST.

runpo z puncoska 2023 3

runpo z puncoska 2023 4

Výhradní zastoupení značky RUNPOTEC v ČR

Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český trh výhradně dodává společnost:

EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, duben 2024

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku