Gewiss DOMO CENTER – designový rozváděč pro chytrý dům

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V současnosti žijeme obklopeni moderními technologiemi – používáme chytré telefony, chytrá auta, chytré spotřebiče… Centrem, chcete-li srdcem tohoto světa je náš domov.

I naše byty a domy přizpůsobujeme době, stávají se tak čím dál víc chytrými. Z toho důvodu přichází Gewiss na trh s řešením, které umožnuje centralizovat všechna zařízení pro distribuci energie, multimédia, zabezpečení a domácí automatizaci do jednoho místa – rozváděče DOMO CENTER.

Rozváděče DOMO CENTER se chlubí moderním, stylovým designem, který splní ty nejvyšší nároky a očekávání. Doslova ozdobí každý interiér. Téměř nevyčnívá ze zdi a díky několika typům povrchové úpravy a materiálového provedení dokáže s interiérem splynout. Nebo se naopak zvýrazní, například zrcadlovými dveřmi a stane se tak funkční součástí interiéru. Rozváděče DOMO CENTER získaly prestižní mezinárodní designové ocenění Red Dot Design Award.

Gewiss DOMO CENTER 2
Rozváděče DOMO CENTER jsou k dispozici ve dvou výškách – 210 cm a 240 cm. Oba typy lze nechat s přístroji přiznanými do interiéru nebo je lze osadit dveřmi.
Můžete vybírat ze sedmi různých povrchových úprav. Standardně dodáváme v bílé barvě (RAL 9003) a v zrcadlovém provedení. Technika používaná pro lakování panelů zaručuje dokonalý povrch.
Dveře jsou otočné a lze je otevírat o 170°. Jsou vybaveny magnetickým uzávěrem, ke kterému lze přidat bezpečnostní zámky pro zajištění přístupu pouze pověřeným osobám. Dveře nabízíme ve třech různých provedeních: bílé kovové (RAL 9003), z tvrzeného skla a z celoplošného zrcadla.

Gewiss DOMO CENTER 1
DOMO CENTER je ideální elektrický rozváděč pro proudy do 125 A, který pojme jakýkoliv přístroj (od domácí počítačové sítě až po modulární přístroje) i silový rozvodný systém, řídicí panely, alarmy, bezdrátové přístroje nebo jiné přístroje pro automatizaci domácnosti. Velká modulární kapacita (až 320 modulů u větších verzí) činí z DOMO CENTRA nové technologické srdce systému, které odpovídá současným i budoucím požadavkům na modifikaci nebo rozšiřování.

Gewiss DOMO CENTER 3
Pro bližší informace o produktech Gewiss navštivte stránky výhradního dodavatele www.est-praha.cz nebo kontaktujte obchodní oddělení:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2024

Číslo je zaměřené na spínací techniku, bezpečnost strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.

Najdete nás na Facebooku