Gewiss DOMO CENTER – designový rozváděč pro chytrý dům

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V současnosti žijeme obklopeni moderními technologiemi – používáme chytré telefony, chytrá auta, chytré spotřebiče… Centrem, chcete-li srdcem tohoto světa je náš domov.

I naše byty a domy přizpůsobujeme době, stávají se tak čím dál víc chytrými. Z toho důvodu přichází Gewiss na trh s řešením, které umožnuje centralizovat všechna zařízení pro distribuci energie, multimédia, zabezpečení a domácí automatizaci do jednoho místa – rozváděče DOMO CENTER.

Rozváděče DOMO CENTER se chlubí moderním, stylovým designem, který splní ty nejvyšší nároky a očekávání. Doslova ozdobí každý interiér. Téměř nevyčnívá ze zdi a díky několika typům povrchové úpravy a materiálového provedení dokáže s interiérem splynout. Nebo se naopak zvýrazní, například zrcadlovými dveřmi a stane se tak funkční součástí interiéru. Rozváděče DOMO CENTER získaly prestižní mezinárodní designové ocenění Red Dot Design Award.

Gewiss DOMO CENTER 2
Rozváděče DOMO CENTER jsou k dispozici ve dvou výškách – 210 cm a 240 cm. Oba typy lze nechat s přístroji přiznanými do interiéru nebo je lze osadit dveřmi.
Můžete vybírat ze sedmi různých povrchových úprav. Standardně dodáváme v bílé barvě (RAL 9003) a v zrcadlovém provedení. Technika používaná pro lakování panelů zaručuje dokonalý povrch.
Dveře jsou otočné a lze je otevírat o 170°. Jsou vybaveny magnetickým uzávěrem, ke kterému lze přidat bezpečnostní zámky pro zajištění přístupu pouze pověřeným osobám. Dveře nabízíme ve třech různých provedeních: bílé kovové (RAL 9003), z tvrzeného skla a z celoplošného zrcadla.

Gewiss DOMO CENTER 1
DOMO CENTER je ideální elektrický rozváděč pro proudy do 125 A, který pojme jakýkoliv přístroj (od domácí počítačové sítě až po modulární přístroje) i silový rozvodný systém, řídicí panely, alarmy, bezdrátové přístroje nebo jiné přístroje pro automatizaci domácnosti. Velká modulární kapacita (až 320 modulů u větších verzí) činí z DOMO CENTRA nové technologické srdce systému, které odpovídá současným i budoucím požadavkům na modifikaci nebo rozšiřování.

Gewiss DOMO CENTER 3
Pro bližší informace o produktech Gewiss navštivte stránky výhradního dodavatele www.est-praha.cz nebo kontaktujte obchodní oddělení:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2022

ElektroPrůmysl.cz, červen 2022

Číslo je zaměřené na energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.

Najdete nás na Facebooku