Gewiss DOMO CENTER – designový rozváděč pro chytrý dům

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V současnosti žijeme obklopeni moderními technologiemi – používáme chytré telefony, chytrá auta, chytré spotřebiče… Centrem, chcete-li srdcem tohoto světa je náš domov.

I naše byty a domy přizpůsobujeme době, stávají se tak čím dál víc chytrými. Z toho důvodu přichází Gewiss na trh s řešením, které umožnuje centralizovat všechna zařízení pro distribuci energie, multimédia, zabezpečení a domácí automatizaci do jednoho místa – rozváděče DOMO CENTER.

Rozváděče DOMO CENTER se chlubí moderním, stylovým designem, který splní ty nejvyšší nároky a očekávání. Doslova ozdobí každý interiér. Téměř nevyčnívá ze zdi a díky několika typům povrchové úpravy a materiálového provedení dokáže s interiérem splynout. Nebo se naopak zvýrazní, například zrcadlovými dveřmi a stane se tak funkční součástí interiéru. Rozváděče DOMO CENTER získaly prestižní mezinárodní designové ocenění Red Dot Design Award.

Gewiss DOMO CENTER 2
Rozváděče DOMO CENTER jsou k dispozici ve dvou výškách – 210 cm a 240 cm. Oba typy lze nechat s přístroji přiznanými do interiéru nebo je lze osadit dveřmi.
Můžete vybírat ze sedmi různých povrchových úprav. Standardně dodáváme v bílé barvě (RAL 9003) a v zrcadlovém provedení. Technika používaná pro lakování panelů zaručuje dokonalý povrch.
Dveře jsou otočné a lze je otevírat o 170°. Jsou vybaveny magnetickým uzávěrem, ke kterému lze přidat bezpečnostní zámky pro zajištění přístupu pouze pověřeným osobám. Dveře nabízíme ve třech různých provedeních: bílé kovové (RAL 9003), z tvrzeného skla a z celoplošného zrcadla.

Gewiss DOMO CENTER 1
DOMO CENTER je ideální elektrický rozváděč pro proudy do 125 A, který pojme jakýkoliv přístroj (od domácí počítačové sítě až po modulární přístroje) i silový rozvodný systém, řídicí panely, alarmy, bezdrátové přístroje nebo jiné přístroje pro automatizaci domácnosti. Velká modulární kapacita (až 320 modulů u větších verzí) činí z DOMO CENTRA nové technologické srdce systému, které odpovídá současným i budoucím požadavkům na modifikaci nebo rozšiřování.

Gewiss DOMO CENTER 3
Pro bližší informace o produktech Gewiss navštivte stránky výhradního dodavatele www.est-praha.cz nebo kontaktujte obchodní oddělení:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl duben 2020

ElektroPrůmysl.cz, květen 2020

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Rittal - The System. Faster – better – everywhere. Celek je vždy více než jen pouhý součet jednotlivých částí.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.