Firma EST představuje žhavé novinky ze sortimentu RUNPOTEC

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Rakouský RUNPOTEC se stal zavedenou značkou na českém i slovenském trhu – kvalitou svých pomůcek pro protahování, odvíjení a tažení kabelů si získal důvěru a uznání mnoha spokojených zákazníků.

Přinášíme vám žhavé produktové novinky, které výrobce představil na německém veletrhu Light+Building.

Protahovací pero RP5

Robustní odolné pouzdro s vylepšenou ergonomií ukrývá 3násobně kroucené protahovací pero o průměru 5,5 mm s otáčivou špičkou RG7 na obou koncích. Pero s pevností v tahu až 270 kg je velmi odolné proti zlomení i při nejmenších poloměrech. Určeno pro trubky o průměru 16–40 mm. K dispozici je varianta bez nebo s digitálním počítadlem metrů, a to v různých délkách.

Protahovací pero GF3 SLIM

Tato verze protahovacího pera ze skelného vlákna vychází z produktu GF3. Pero o průměru 3 mm je ale osazeno užší otáčivou špičkou RG4,5 (4,5 mm). Je určena především pro protahování optických kabelů a také pro protahování v již obsazených trubkách. Optimální použití pro trubky o vnitřním průměru 5–40 mm. Stejně jako u verze GF3 je pero uloženo v odolném plastovém pouzdru vč. boxu s příslušenstvím, a to ve verzi bez a s digitálním počítadlem metrů.

novinky xb500t 2024 1

Odvíječka X Board XB 500 T

Písmeno T v názvu produktu označuje slovo „teleskopický“. Nový X BOARD XB 500 T má nyní větší pracovní prostor, takže můžete odvíjet větší objem kabelů či chrániček, než jste byli doposud zvyklí – získáte až o 130 mm více pracovní výšky a až o 145 mm více plochy než u předchozí verze X Boardu. Součástí balení je také sada 2 ks červených tyčí RUNPOSTICKS o průměru 7,5 mm a délce 410 mm. Díky nim zabráníte ztrátě stability a pádu lehkých kabelových bubnů při odvíjení.

novinky xb500t 2024 3

Adaptérové desky pro X Board XB 500 / T

Praktickými doplňky pro X Board XB 500 / T jsou adaptérové desky s pojezdem nebo se sklopnými nožičkami. Obě lze snadno připojit a odpojit pomocí rychloupínání a obě mají nosnost až 80 kg. Verze s pojezdem umožňuje snadnou manipulaci s odvíječkou po hladkém povrchu. Kolečka jsou opatřena brzdou pro zajištění na požadovaném místě. Verze se sklopnými nožičkami je vhodná především na stavby, kde je potřeba odvíjet kabely na stropech vyložených armovacími sítěmi. Čtyři výklopné nožičky zajistí stabilitu a pohodlnou práci s X Boardem na armování, a to až do výše 21 cm.

Kdy a kde zakoupit

Již nyní si můžete v našem e-shopu zakoupit nový X Board XB 500 T. Na ostatní novinky se můžete těšit v druhé půlce dubna. Nezapomeňte sledovat naše stránky nebo Facebook, kde vás budeme informovat. Buďte mezi prvními, kteří vyzkouší tyto skvělé novinky a povyší tak svou práci na novou úroveň!

novinky xb500t 2024 2
Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, smart home, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh dodává společnost:

EST Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku