Domovní telefony IP Sady VIP

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Domovní audio a videosystémy firmy Schrack se vyznačují nejen elegantním designem, ale i vyspělým technickým řešením. K dispozici jsou audio i videosystémy pro bytové domy, kancelářské objekty i průmyslové aplikace.

VIDEO INTERNET PROTOKOL-SYSTÉM VIP

Systém pro všechny aplikační oblasti, včetně těch nejnáročnějších.
Systém VIP je možné nasadit v různých aplikačních oblastech, např. bytová zástavba, komerční prostory, průmysl apod. Řešení je navrženo pro připojení neomezeného počtu účastníků a umožňuje souběžné hovory bez omezení vzdáleností. Systém umožňuje napojení na stávající rozvody strukturované kabeláže a celou instalaci lze tedy pojmout jako komplexní řešení komunikace.

vip telefony 2016

VIP kity

Ovládejte všechny funkce domovního videotelefonu pohodlně přes chytrý telefon nebo tablet ve vlastní síti WLAN nebo na cestách.
Díky praktické sadě pro jednoho účastníka můžete využívat všech výhod systému VIP společnosti Comelit. Navíc máte možnost domovní videotelefon pohodlně sledovat a ovládat prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu s vlastní sítí WLAN nebo na cestách s odpovídajícím datovým připojením. Technologie VIP umožňuje přijímat audio a videohovory z externí hovorové stanice přímo pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Je však také možné zobrazovat záznamy kamery nebo aktivovat relé. Díky VIP může účastník vést pohodlně interní hovor ze zahrady nebo si zobrazit, kdo stojí přede dveřmi.
K tomu, abyste mohli využívat možnosti sady VIP, stačí stáhnout bezplatné aplikace pro Android nebo iOS, které mají ideální grafické uživatelské rozhraní se všemi funkcemi VIP domovního videotelefonu společnosti Comelit. Infrastruktura potřebná pro VIP Mobile vyžaduje alespoň jeden videotelefon nebo Master Gateway v zařízení, a rovněž router WLAN, který signál přenáší do chytrého telefonu nebo tabletu nebo odpovídající datové připojení na cesty.

S chytrým telefonem, tabletem a PC/MAC v lokální síti nebo v mobilní síti 3G

Prostřednictvím nabídky můžete:

  1. Přijímat hovory
  2. Sledovat a ovládat kamery
  3. Navázat hovor s jinými interními účastnickými stanicemi (ze seznamu kontaktů)
  4. Pomocí nainstalovaných aplikací komunikovat s jinými zařízeními a mnohé další

Schrack at-home 4

SCHRACK TECHNIK spol. s r. o.
Dolnoměcholupská 2, 100 00 Praha 10
Tel.: +420 281 008 231-3
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schrack.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, květen 2024

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové nosné systémy, svorky a konektory

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku