Výkonné PC pro Deep learning a AI servery

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost ELVAC a.s. začala s dodávkami výkonných počítačových sestav pro Deep learning, strojové učení a přípravu matematických modelů neuronových sítí.

Námi vyráběné a dodávané Deep learning PC obsahují jedno nebo dvou procesorové základní desky osazené procesory Intel® Xeon® nebo Intel® Core™ i9, popřípadě procesory AMD® Threadripper s až 4 TB RAM.
Deep learning PC jsme schopni osadit až 4 grafickými kartami NVIDIA GTX/RTX nebo speciálními výpočetními kartami postavenými na čipech Intel® Movidius Myriad X nebo Intel® FPGA čipech.
Dodávané AI servery je možné osadit až 8 kartami NVIDIA TESLA V100 nebo kartou iEi Mustang-V100-MX8.
Mustang-V100-MX8 je speciální akcelerační AI karta, která obsahuje celkem osm čipů Intel® Movidius™ Myriad™ X MA2485 Vision Processing Units (VPU).

AI solution pc 2019 1
Karta tak nabízí 8 TOPS kvantových operací nebo 32 TOPS standardních výpočtů při spotřebě do 30 W TDP a minimální velikostí – karta je poloviční délky i šířky a pro provoz ji stačí PCIe 2.0 x 4.
Speciální akcelerační AI karta Mustang-V100-MX8, kompatibilita sady nástrojů Open-VINO™ od společnosti Intel® navíc optimalizuje výkonnost vzdělávacího modelu a rozšiřuje ho na cílový systém.
Karta Mustang-V100 je kompatibilní s řadou populárních operačních systémů: Ubuntu 16.04, CentosOS 7.4, Windows 10 IoT.
Podporuje také řadu architektur a topologií umělých neuronových sítí.

AI solution pc 2019 2

Specifikace:

  • AI-Akcelerační karta s 8x Intel® Movidius™ Myriad™ X MA2485
  • Rozhraní PCIe 2.0 x 4
  • Provoní teplota: 5 °C ~ 55 °C
  • Nízká spotřeba: <30 W TDP
  • Aktivní ventilátor na hliníkovém chladiči
  • Podpora různých topologií ANN (umělých neuronových sítí)

ELVAC a.s. je předním českým výrobcem průmyslových a odolných počítačů, které staví na nejnovějších komponentech s ohledem na potřeby koncové aplikace a na náročnost projektu.

Více informací naleznete na www.elvac.eu

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku