Nový Magelis ST6: atraktivní design a rozlišení 1024 x 600

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Výrobci jednoduchých strojů požadují odolné HMI terminály s atraktivním designem a intuitivní pokročilou vizualizací. Schneider Electric nabízí komunikativní Magelis ST6 vhodný i pro webové servery architektur IIoT.

Větší dotykový displej a vynikající grafika

Nová řada Magelis ST6 představuje perspektivní HMI terminály s vynikající – vektorovou – grafikou. Využívá jak True Type fontů, tak funkcí gradient (plynulý přechod) i anti-aliasing (vyhlazení hran 3D grafiky). Podporuje rovněž koncept tzv. situačního povědomí (témata, barevné sady, atd.).
Obrazovky se chlubí širokoúhlým formátem a 5 velikostmi od 4,3˝ do 15˝. Předchozí řadu předčí rozlišením až 1 024 x 600 s podporou 16 M barev a dotykovým odporovým displejem.
U větších terminálů nabízí formát 16:9 funkci víceobrazovkového snímku (multiscreen function) se zobrazením více parametrů na 1 displeji.

Atraktivní design a snadná instalace

Tato základní „opti“ řada se standardně dodává s kovovým rámečkem a je tak vhodná i pro drsnější průmyslové prostředí. Precizně zpracovaná konstrukce panelu má atraktivní a estetický design díky výrobní technologii CNC a nanášení barvy (typickými pro mobilní telefony). Krytí panelu je IP 65F s rozsahem pracovních teplot od 0 do 50 °C.
Rychlou a snadnou instalaci umožňují instalační příchytky, které nevyžadují použití speciálního nářadí.

Magelis ST6 2019 1

Bezpečně do světa IIoT

Základní paměť Flash EPROM 1 GB zajišťuje zpracování rozsáhlejších aplikací, případně ukládání provozních dat. Panel tak lze použít i pro náročnější architektury IIoT s vyššími požadavky na konektivitu. Propojení řídicí sítě s PLC (nebo tzv. smart přístroji) a nadřazenou úrovní umožňují 2 ethernetové porty se samostatnou IP adresou. Připraveno je rovněž provedení s možností vzdáleného přístupu (HTML5).
Magelis ST6 je kompatibilní se softwarem EcoStruxure Operator Terminal Expert.

Schneider Electric
Zákaznické centrum
Tel.: +420 382 766 333
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.se.com/cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku