FUZZY LOGIC – mikrovlnné bariéry se šestým smyslem

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pocit bezpečí, to je to oč tu běží. Chráníme svůj majetek, chráníme sami sebe. Stejně jako jsou hrozby stále rafinovanější, i technologie perimetrické neboli obvodové ochrany se vyvíjí. Člověk již od pradávna má tendence chránit sám sebe a své blízké okolí. Nejedná se již jen o osobní zónu několika desítek centimetrů, kterou si každý podvědomě chrání.

Jde hlavně o prostor. Jak uchránit rozsáhlý střežený prostor před všudypřítomnými hrozbami?

cias

Odpověď je jednoduchá. Mikrovlnné bariéry. Na poli objemové detekce, prostorového pokrytí prostoru, naprosto bezkonkurenční technologie, na kterou si ani počasí nepřijde. Způsob vyhodnocení detekovaného signálu člení systém mikrovlnných bariér na analogové bariéry s binární (bivalentní) logikou, které jsou ovšem poněkud zkostnatělé. Lze zde nastavit pouze jeden „ideální“ typ narušení, kompromis mezi dvěma prahovými hodnotami citlivosti a časové integrace systému. Je tak nemožné najít řešení pro všechny případy.

Nehledejte kompromisy, spokojte se jen s tím nejlepším – FUZZY LOGIC. Digitální mikrovlnné bariéry od společnosti CIAS dokážou detekovaný signál zanalyzovat až s 256 různými vzorky signálů. Bezpečně tak odhalí odlišné typy narušení prostoru a zároveň eliminují falešné poplachy. Ať již narušitel běží či se plazí, inteligentní bariéry s fuzzy logikou myslí za vás. Svým „šestým smyslem“ narušení bezpečně odhalí. I správa systému je velmi komplexní, disponuje sběrnicí pro vzdálenou správu, historií událostí i grafickým průběhem signálu.

Chraňte se chytře. Fuzzy logic vytvoří stabilní a především bezpečnou mikrovlnnou bariéru kolem vašeho střeženého prostoru. Zároveň společnost CIAS na systém Fuzzy logic garantuje šestiletou záruku. Flexibilní ochrana maximalizuje pravděpodobnost odhalení narušitele, minimalizuje možnost falešných poplachů. Proč se spokojit s málem, chtějte víc. Chtějte inteligentního ochránce, chtějte bezpečí.

Pro více informací o mikrovlnných bariérách a o systému Fuzzy logic nás kontaktujte: ABBAS, a.s., 541 240 956, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.abbas.cz

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2024

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Vyhrajte termokamery Hikmicro nebo multimetry Fluke! Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte grafický multimetr Fluke 289 nebo špičkovou termokameru Hikmicro B20. Vstupenku na Amper 2024 obdrží každý.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku