Diferencovaná správa přístupových práv se systémem SiPass integrated 2.65

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Systém kontroly vstupu SiPass integrated ve své nejnovější aktualizované verzi 2.65 umožňuje nastavit pro držitele karet i celé pracovní skupiny velké množství různých oprávnění k přístupu i k rezervaci objektů. Každému držiteli karty lze přidělit v praxi neomezený počet oprávnění k přístupu, buď trvalých, nebo dočasných.

Oprávnění lze podle potřeby libovolně kombinovat. Při změně přístupových práv pro pracovní skupinu platí změna pro všechny držitele karet ve skupině.

Systém SiPass integrated 2.65 spolupracuje s aktuálními operačními systémy Windows 8, Windows Server 2012 a Microsoft SQL Server 2012 a nabízí funkce pro interaktivní tvorbu seznamů.

SiPass

Rezervace objektů, jimiž mohou být např. jednací místnosti ve firmě, seminární prostory na univerzitách nebo tenisové kurty ve sportovních zařízeních, lze v systému snadno provést vložením požadavku s využitím platných přístupových práv. Uživatelé se přes web připojí k rezervačnímu rozhraní v podobě kalendáře, kde mohou rychle zjistit aktuální dostupnost odpovídajících objektů, např. všech jednacích místností v budově, a poté podle potřeby provést novou, popř. změnit svou stávající rezervaci.

Rozhraní pro správu přístupových karet lze přizpůsobit podle potřeb uživatele. Zobrazení na displeji může být k usnadnění a zrychlení práce upraveno tak, aby obsluze nabízelo pouze pravidelně používané funkce. Ke správě karet a rezervaci objektů je v případě potřeby možné použít i produkty od třetích stran, např. systémy pro personální agendu, připojené k systému SiPass integrated přes rozhraní pro aplikační programy (API). Externí hardware, např. digitální kamery, lze ovládat přes rozhradí DVR API. K ochraně přístupu prostřednictvím webového klientu jsou použity výkonné zabezpečovací funkce.

Více informací naleznete na: www.siemens.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2022

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Nadcházející webináře

Zajímavé odkazy

Monitorovací systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku